Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Система крапельного поливу АкваДуся!

   АкваДуся - це система крапельного поливу рослин у теплицях, представлена в автоматичному, напівавтоматичному та ручному режимах. Вона значно полегшить вам життя, якщо ви любите рослини, але у вас немає часу постійно стежити за тим, чи достатньо їм вологи.

Переваги системи поливу АкваДуся:

·         Не вимагає підключення до водопроводу.  Достатньо підвести систему до ємкості з водою, наприклад до бочки і наповнити її будь-яким способом.

·          Не вимагає підключення до електромережі.  АкваДуся працює на батарейках, при цьому комплекту вистачає більш ніж на 8 місяців.

·          Програмований час поливу і автоматичне відключення. Система буде поливати тоді і тільки тоді, коли ви встановите полив.

·          Одна система на всю ділянку. АкваДуся  розрахована на 70 кущів, але масштабується до 120 точок поливу, яка ідеально підходить  для томатів, огірків, перцю, моркви, буряка та інших корисних рослин на Вашій ділянці. За вибором замовника можна обмежитися і меншою територією поливу, наприклад, одним парників.

·          Професійна система поливу у вас на ділянці. Система АкваДуся в масштабах Вашої приватного ділянки є аналогом промислових рішень крапельного поливу, використовуваних на сучасних фермах професіоналами, і вже зарекомендувала себе як саме використовується рішення для автоматичного поливу на дачі в Україні

·         Єдина в своєму класі. АкваДуся  є системою повного циклу - від наповнення бочки, нагріву води та до крапельного поливу.

Система поливу АкваДуся подбає про врожай, коли Вас немає поруч!

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: