Кошик
135 відгуків
Івано-Франківськвул. Промислова, 2Б
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
+38097 552-76-99
+380666891545
+380975527699
+380342738550

Нам 8 років! Про полікарбонат ми знаємо все!

Нам 8 років! Про полікарбонат ми знаємо все!

21 червня 2020 р нам 8 років! Топ 9 фактів про Plastimet

📌Дата заснування - 21.06.2012р- й цього ж дня день народження власника компанії Віталій Григорійчук -сьогодні йому 41. Так співпало , що в цей день цього року ще й день батька , який Віталій Григорійчук з гордістю святкує, адже він батько чотирьох дітей!

📌Назва - ПластіМет утворено з двох слів – Пластик (саме так в побуті називають полікарбонат) та Метал (металоконструкції, теплиці, металеві збірні дашки)

📌Брендові кольори - Синій (колір голубого неба, який видно через полікарбонат), Зелений – (колір екологічних овочів, вирощених в теплиці Пластімет), Багряний – (колір інфрачервоного тепла (з 2014року відділено в окрему компанію Тепло Тайм))

📌Продукція - Виготовляємо та продаємо теплиці ТМ «Західна», «Південна», дашки «Dash'Ok» та електричні килимки «ТепЛесик»,полікарбонат ТМ Soton.. Являємось офіційними імпортерами ТМ «АкваДуся», «ДусяСан»,

📌Офіс - м. Івано-Франківськ, вул. Промислова 2Б. Завітайте до нас й Вас приємно здивує якість обслуговування наших менеджерів, а також оновлений шоурум з полікарбонатом та теплицями

📌Склад - постійна наявність всіх топових позицій. А те чого немає – зробимо-доставимо за 1-3 дні

📌Соціальні мережі - Наша спеціалізована сторінка Теплиці для Вашого городу має найбільшу кількість учасників серед всіх груп в Україні з даного напряму. Цього тижня кількість учасників перетнула позначку 8000чоловік!!
Це тому, що наші теплиці – найкращі . А також ми представлені на всіх будівельних порталах України.

📌Географія діяльності - Для зручності наших клієнтів ми використовуємо ВСІ служби доставки , а також ВСІ форми оплати, щоб наш товар міг отримати кожний мешканець нашої країни -України!

📌Новаторство - Щоб бути кращими в своєму напрямку ми відвідуємо та представляємось на тематичних виставках України, постійно навчаємось та розвиваємось.

Тому сміло можемо заявити – Про полікарбонат Ми знаємо ВСЕ!

До дня народження впродовж 8 днів на всі теплиці знижка 8%.

З днем народження вітайте й теплиці замовляйте!