Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Свято весни з компанією "Пластімет" (АКЦІЯ)

Свято весни з компанією "Пластімет" (АКЦІЯ)

З нагоди початку нового весняного сезону "Пластімет" пропонує знижки для своїх клієнтів! -10% на всі види теплиць 3х6 і 3х8. АКЦІЯ діє з 5 по 15 березня. Умовою АКЦІЇ є замовлення через сайт!!!

04.03.16

   Ось і настала весна, пора коли сезонний  цикл знову починає новий відлік. Весняними днями ми наповнюємося радістю очікування і спостерігання пробудження природи після зимового сну. Для наших предків, весна асоціювалась з відродженням, з початком нового життя. І в честь цих змін  влаштовувались святкування з певними обрядами,  щоб  весь рік був успішним і плодоносним. Тому з давніх-давен в українських звичаях уся молодь збиралась в лугах, на березі річок, на лісових полянах і проводили весняні ігри . Зазвичай хлопці та дівчата співали пісень, водили хороводи і закликали весну. 

   Особливе значення мали пісні, якими закликали весну, щоб вона була теплою і ласкавою. Такі пісні найчастіше називалися веснянками, рідше «гаївками», «гагілками», «ягілками». Також ці пісні символізували початок польових і весняних робіт.

   Весняні танці були особливими і за своїми рухами були подібні на оранку, поління, сівбу руками, косіння. Обов’язковим акомпанементом цих танцювальних дійств завжди були вищезгадані веснянки.

Неодмінним атрибутом весняних дійств та закликань було також і прогнання зими. З давніх-давен у наших предків зима асоціювалась зі смертю, а значить прогнавши її воскресне не тільки природа, а й з’являться душі померлих людей, які будуть святкувати і радіти разом зі своїми люблячими  нащадками, закликаючи весну.

   Компанія «Пластімет» вітає Вас з настанням довгоочікуваної пори тепла і пробудження усього живого, та бажає вам багато сонячних днів і бадьорого настрою.

    І також для тих хто планує зайнятись тепличною справою буде діяти спеціальна АКЦІЯ при якій на усі теплиці розміром 3х6 та 3х8 буде діяти знижка в 10%!!!

Перелік акційних теплиць:

Каркас теплиці під полікарбонат "Східна-6" 3х6х2

Каркас теплиці під полікарбонат "Східна-8" 3х8х2

Каркас теплиці під плівку "Північна-6" 3х6х2, облегшена

Каркас теплиці під плівку "Північна-8" 3х8х2, облегшена

Каркас теплиці під полікарбонат "Західна-6" 3х6х2

Каркас теплиці під полікарбонат "Західна-8" 3х8х2

Каркас теплиці під плівку "Південна-6" 3х6х2, підсилена

Каркас теплиці під плівку "Південна-8" 3х8х2, підсилена

 

АКЦІЯ триватиме з 5 по 15 березня!!!
АКЦІЯ діє тільки при замовленні через сайт!!!

Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо