Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Замовляйте теплиці та економте!

Замовляйте теплиці та економте!

Тільки до кінця жовтня при замовленні каркасів для теплиць Східна шайби для монтажу в подарунок! Обов'язкова умова - замовлення через сайт!

09.10.15

Всі ми знаємо про користь екологічно чистих овочів, всі ми хочемо бути здоровими, повними сил та енергії. І ні для кого не секрет, що домогтися цього ми можемо за рахунок екологічних вирощених самостійно овочів. За допомогою власних теплиць ви зможете отримати такі овочі як влітку, так і взимку.

Придбавши теплицю 3х4 Східна ви отримаєте шайби для монтажу у подарунок, а це економія у 500 грн. Якщо ж ви вважаєте, що розміри даної теплиці є замаленькими для вашої сім’ї, то теплиця 3х6 стане оптимальним варіантом для вас. Замовивши її ви отримаєте шайби у подарунок і зекономите 600 грн.

Власні теплиці компанії «Пластімет»  мають ряд переваг, зокрема: надійність (витримує температурне коливання від -50 до +120 градусів цельсія і пропускає понад 90% ультрафіолету); легкість монтажу (вона легко переноситься з місця на місце, не потрібно робити фундамент, а лише закопати в землю); ви отримуватимете свіжі овочі незалежно від пори року, адже її можна опалювати з найменшою втратою тепла навіть взимку, оскільки полікарбонат створює ефект термоса.

Якщо вас зацікавила дана пропозиція і у Вас залишилися запитання ми просимо вас зв’язатися з нашими менеджерами чи просто завітати до нас за адресою м.Івано-Франківськ, вул. Промислова 2Б.

Поспішайте порадувати своїх близьких екологічно чистими овочами!

Більше про ці теплиці читайте тут:

Теплиця Східна 3х4

Теплиця Східна 3х6

 

Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо