Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Ребрендинг Пластімет!

Ребрендинг Пластімет!

21 березня 2015 р. Відбувся ребрендинг (англійська. rebranding) — активна маркетингова стратегія. Це означає, що в нашій компанії пройшли досить серйозні зміни.

21.04.15

Розроблено новий дизайн бренду «Пластімет»!

Професіоналізм, стабільність, новаторство.

Соти логотипу розмальовані різними кольорами: жовтий означає новаторство, зелений - стабільність, а синій – професіоналізм. Ці фактори є основними в нашій діяльності і, завдяки їм, ми постійно розвиваємось та показуємо високий рівень обслуговування клієнтів.

Також дизайнерами змінено шрифт назви Plastimet на більш плавний, приємний на вигляд та зручний для запам'ятовування.

Основні принципи нашої роботи закладені у логотипі.

Наш фірмовий знак - соти полікарборнату, залишається без змін, адже він є основою стилю нашої роботи. Соти полікарбонату схожі за зовнішнім виглядом на бджолині соти і викликають стійку асоціацію з працелюбністю, стійкістю та витривалістю бджіл. Так само і наша компанія «Пластімет» завзято і впевнено йде вперед до своєї мрії - до того, щоб бути кращими знавцями своєї справи.

Професійний сервіс обслуговування, якісний товар, вчасна доставка та доступні ціни - все це є непохитним і непорушним в нашій роботі.

Бути кращими - ось наш девіз і запорука нашого успіху!
Так само, як логотип, ми намагаємось змінити і Ваше життя на краще!
Вдалий ребрендинг дозволить нашій компанії виходити на нові рівні розвитку, привертати увагу нових клієнтів, а також збільшити лояльність існуючих.
Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо