Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Розширено асортимент профілів полікарбонатних

Розширено асортимент профілів полікарбонатних

Компанія Пластімет постійно розширює свій асортимент для якнайкращого задоволення потреб кожного покупця.

30.07.14

Компанія Пластімет постійно розширює свій асортимент для якнайкращого задоволення потреб кожного покупця. Тепер Ви зможете монтувати навіть складні конструкції з полікарбонату.

Ми добавили в асортимент пристінний, коньковий та кутовий профіля для всіх товщин полікарбонату. 

Коньковий полікарбонатний профіль:

Коньковий профіль застосовується в покрівельних конструкціях, розташованих під кутом 150 градусів. За рахунок наявного потужного захоплення панелі кріпляться особливо надійно. Коньковий профіль стійкий до температурної деформації стільникового полікарбонату, дозволяючи конструкції прекрасно зберігатися при сезонної зміні температур.

Кутовий полікарбонатний профіль: 
Кутовий профіль призначений для надійного і непомітного кріплення панелей під прямим кутом відносно один одного. Такий вид профілю широко застосовується у сфері реклами при виготовленні виставкових стендів і демонстраційних стійок.

Пристінний полікарбонатний профіль: 
Пристінний профіль застосовується для кріплення навісів, козирків і т.д. До стіни профіль кріпиться за допомогою несучого елемента каркаса конструкції з дерева або металу. Такими конструкціями можуть виступати, наприклад, куточок, балка, труба квадратного перетину і та ін.

Ознайомитись з асортиментом профілів полікарбонатних можна тут.

Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо