Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Великі фермерські теплиці. Розширення асортименту

Великі фермерські теплиці. Розширення асортименту

Відтепер компанія Пластімет пропонує великі фермерські теплиці під плівку чи полікарбонат як для новачків-любителів у тепличному господарстві, так і для професіоналів-фермерів.

26.06.14

Відтепер компанія Пластімет пропонує для великі фермерські теплиці під плівку чи полікарбонат як для новачків-любителів у тепличному господарстві, так і для професіоналів-фермерів.

Фермерська теплиця практично не відрізняється від дачної теплиці, різниця лише в тому, що формат "фермерський" розрахований на більший об'єм вирощуваних культур і як наслідок - має великі розміри. 
Фермерська теплиця виготовлена з оцинкованого квадратного профілю перетином 30*30 (40*40) мм і товщиною 2 мм.  Товщина профілю забезпечує необхідне навантаження конструкції від можливих опадів і максимально вигідну теплопровідність, яка дозволяє утримувати задану температуру в теплиці, а оцинковане покриття захищає несучий каркас від агресивних середовищ і корозії тривалий час.

Фермерська теплиця з полікарбонату призначена для цілорічного вирощування плодоовочевих культур, грибів, квітів або розсади, поновлення насіннєвого фонду неважливо яких кліматичних зон і за якою технології вирощування. 

Каркас теплиці має 5-9 продольних планок та розкоси в кожній арці, що забезпечує додаткову міцність конструкції. Відстань між арками -1- 2м в залежності від конструкції.

Ознайомитись з асортиментом фермерських теплиць можна тут.

Покривати таку теплицю можна будь-якими тепличними матеріалами - тепличної плівкою, армованої плівкою або стільниковим полікарбонатом. Наші фахівці рекомендують саме останній варіант, тому що в цьому випадку крім звичайних характеристик теплиць, ви отримуєте теплицю, що працює за принципом "термоса" (про теплиці-термосах читайте нашу статтю Ефект термоса. Теплиця з полікарбонату).

Конструкція сучасних теплиць "фермерських" дозволяє легко обладнати теплицю будь компоновки і розмірів сучасними системами опалення, системами поливу або зрошення, примусової вентиляції і будь-якими іншими, що підвищують продуктивність теплиць. Ви можете купити фермерську теплицю з готовими системами опалення та поливу або без них. 
Ми з задоволенням проконсультуємо Вас по телефону або електронною поштою, порадимо найкращі варіанти для Вашого бізнесу і запропонуємо кращі ціни!

Хороших Вам врожаїв!
 

Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо