Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Розширення асортименту!

Розширення асортименту!

Представляємо Вам вандалостійкий монолітний полікарбонат Plexicarb польського виробництва.

27.05.14

             Компанія Пластімет рада представити новинку в асортименті монолітних полікарбонатів, які наша компанія пропонує Вам - монолітний полікарбонат Plexicarb від польського виробника SignIndastry.

  ​               Полікарбонат Plexicarb відрізняє в першу чергу його висока вандалостійкість. Завдяки цьому і високій пластичності він дуже популярний у виробників зовнішньої реклами. Також він буде хорошим вибором для захисних конструкцій, огорож. Він дозволяє замінити скло, зберігаючи потрібну світлопрозорість. Адже його ударостійкість в 200 разів вища від скла аналогічної товщини. В будівництві, автомобілебудуванні, виготовленні меблів уже давно і успішно використовують цей матеріал. На його користь свідчить той факт, що наразі монолітний полікарбонат практично витіснив скло з виробництва вітрин, прозорих вікон та дверей в Європі. 

         Наша компанія завжди дбає про інтереси наших клієнтів. Тому висока якість - наша незмінна умова.   Саме висока якість та відмінні характеристики полікарбонату даної марки, які вирізняють Plexicarb серед інших подібних, дозволяє нам рекомендувати його Вам, шановні клієнти компанії Пластімет.

 

Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо