Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Така вигідна теплиця...

Така вигідна теплиця...

Чи може тепличне господарство стати джерелом додаткового доходу?

15.05.14

   Наше сьогодення ставить перед нами все більше запитаннь. Прогнози експертів, аналіз політичної та економічної ситуації в Україні та реалії торгівельної та газової війн з сусідньою державою свідчать про те, що нашу державу чекають нелегкі випробування.

Все більше і більше людей починають задумуватися над можливостями отримати додатковий дохід разом із збереженням робочого місця. І в цій статті ми розглянемо можливість отримання доходу від Вашої теплиці.

   Тому, якщо Ви задумуєтесь про тепличний бізнес? У Вас є невеличка теплиця? Чи Ви хочете теплицю, але все ще в роздумах стосовно купівлі?

   Тоді ця стаття саме для Вас!

   Оскільки тепличні умови сприяють росту культур, вони захищені від примх погоди і догляд за ними простіший ніж на відкритому грунті, за рік з теплиці можна збирати по 3-4 урожаї. Знову ж таки є можливість уникати зайвих клопотів за допомогою використання систем автоматизованого крапельного поливу, освітлення та використання провітрювачів, які забезпечать оптимальні умови практично без вашої участі.

   Найперше про агробізнес.

   Всі експерти збігаються на думці, що оптимальним розміщенням для великих господарств є Південна Україна. Це пояснюється тим, що витрати на опалення теплиці обійдуться набагато дорожче ніж транспортування продукції з півдня. Також варто задуматись над питанням логістики: наперед продумане питання перевезеннь зводить ризики до мінімуму і робить Ваш бізнес максимально прибутковим.

   Для власників невеликих тепличних господарств.

   Ваша теплиця, котра і без того радує душу свіжою зеленню, та економить Ваші кошти на придбання городини і інших вітамінів сім'ї, може давати нехай прибуточок. Нехай і здавалося б невеликий.

   Якщо теплиця придбана для улюбленої тещі буде радувати зеленню посеред осені ще й Ваших друзів та сусідів? Якщо у Вас першого дозріє екологічно чиста, домашня полуниця? Якщо ви зберете врожай соковитих помідорів, в той час коли ціни на ринках і супермаркетах стають захмарними? З теплицею у Вас немає поняття "не сезон"!

   Сезоном для Вас стає цілий рік. І величезною перевагою буде те, що Вам необов'язково задумуватись стосовно транспортування ваших помідорчиків на інший кінець країни. Адже ваші клієнти зможуть зайти до Вас самі. І продукція буде найвищої свіжості - зірвана прямо у них на очах. Вам варто над цим задуматись!

   Багато розмов точиться стосовно того, що найвигідніше вирощувати в теплиці. Ми не будемо вигадувати колесо, а довіримось експертам в цій галузі.

   Найперша порада знову ж для агробізнесу: для великого опту найвигідніше обирати "легку" продукцію (томати, огірки тощо) - це забезпечить оптимальне транспортування та збут. В іншому випадку, найдоцільніше буде провести дослідження стосовно того, яка ж продукція затребувана в радіусі 100 кілометрів від господарства. Це забезпечить стабільний збут при мінімальних затратах на транспортування.

   Щодо невеликих господарств - обмеженнь немає. Продумайте, які культури і в яку чергу ви будете саджати. Чим важче їх дістати в цей час, тим краще. Свіжість і натуральність будуть вашими союзниками.

А загалом рейтинг культур такий:

  • квіти - квітковий бізнес приблизно в 5 разів приваблівиший за вирощування овочів, особливою популярністю продукція користується на певні свята, але конкуренція надвисока;

  • зелень - так, саме зелень, котра в 4 рази вигідніша за вирощування овочів, завдяки своїй невибагливості

  • ягоди - прибутковість їх вирощування підвищується в рази, якщо обрати момент, коли вони в дефіциті

  • овочі - окрема і велика категорія, яку хочеться розглянути трохи детальніше

   Вирощування овочів для невеликих та середніх господарств стає набагато прибутковішим, якщо налагодити співпрацю з закладами громадського харчування. Ресторани з високим рівем обслуговування все більше відмовляються від заморожених продуктів (чого  вимагають від них стандарти) на користь свіжої продукції, вирощеної поблизу.

   Сподіваємось наша стаття допомогла Вам поглянути на вашу улюблену тепличку в новому світлі.

Наостанок кілька корисних посиланнь для тих, хто бажає придбати теплиці та комплектуючі.

Автоматизований полив та провітрювання.

Полікарбонат та плівка теплична.

Утеплювач під плівку.

Якісний монтаж.

 

 

 

Попередні новини
Виробник
Ми рекомендуємо