Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Металевий збірний дашок Dash'Ok з полікарбонатом

   Дашок над вхідними дверима - це теж саме, що візитна картка для будинку. Кожен на власному досвіді вже не раз переконувався в необхідності подібних конструкцій. Адже так зручно перечекати сильну зливу під найближчим навісом, та й довго копатися в сумці (зазвичай це властиво більшості жінок), шукати ключ і відкривати двері в свій будинок під час негоди значно приємніше, якщо над головою висить навіс або козирок. Компанія Пластімет пропонує готове рішення - металевий збірний дашок Dash'Ok з полікарбонатом. Він ефектно впишеться над ганком, балконом чи вхідними дверима і є дуже функціональною конструкцією, яка крім своєї практичності, ще й додасть нові обриси екстер'єру будівлі. 

Чому саме потрібно обрати Dash'Ok :

·         Великий термін експлуатації - кронштейни виготовляються з металу покритого порошковою фарбою, вони не схильні до корозії, їх не треба перефарбовувати через кілька років і стійкі до впливу УФ-випромінювання.

·         Міцність - виготовлені і спроектовані таким чином, щоб могли витримувати снігове  (до 100кг/м.кв) і вітрове (до 50 кг/м.кв) навантаження.

·         Прозорість і освітленість. Основним матеріалом покриття являється полікарбонат, який відмінно пропускає світло і особливо важливо зберігає освітленість приміщення, коли дашок встановлюється над вікном чи балконом. Бронзові вхідні козирки здатні пропускати близько 35% сонячних променів, а прозорі практично 72% світла.

·         Швидкий монтаж – всього 30хв. Ми попіклувалися про те, щоб Ви могли зібрати і закріпити дашок швидко і просто - в комплекті вже є все необхідне для кріплення на дерев'яну, цегляну або бетонну стіну.

·         Конструкція козирка має спеціальний жолоб для водовідведення стічних вод.

·         Широкий вибір розмірів, дизайнів і кольорів, які можна підібрати для будь-якого рішення замовника.

·         Екологічність. Всі дашки виготовлені із сучасних матеріалів, які не виділяють токсичних речовин і повністю безпечні для здоров'я.

  На вибір замовника кронштейни дашка можуть бути виконані у трьох різних дизайнах – «Стиль», «Хайтек» і «Фауна», а також з індивідуальним логотипом та надписом.

 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2