Кошик
92 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Терморегулятори

Прагнучи полегшити наше життя, вчені придумали безліч приладів, для працездатності яких потрібне постійне підтримання однакової температури. Так з’явилися терморегулятори.

Терморегулятори — це автоматичні пристрої, які підтримують певну температуру в заданому місці. Вони дуже широко використовуються практично у всіх сферах: системи опалення, підігрів підлоги, кондиціювання приміщення, побутові прилади — це лише невеликий список сфер їх застосування.

Згідно класифікації терморегуляторів, їх можна розділити на 3 види:

- Терморегулятори електронні

Зазвичай складаються з датчика, пристрої обробки сигналу і реле. Один із найголовніших плюсів такого терморегулятора — точність регулювання заданої температури і надійність. Більшість моделей дозволяє регулювати час включення-відключення приладу, що значно економить витрати електроенергії. Такі регулятори широко застосовуються в кондиціонерах, власних міні-котельнях, ІЧ-обігрівачах і системах підігріву підлоги. Розумне застосування дозволяє отримати максимальну віддачу в співвідношенні ціна-якість.

- Терморегулятори електромеханічні

Нагрівають і регулюють температуру одночасно. Існує 2 види електромеханічних регуляторів: регулятори з використанням біметалічної пластини (чайники, обігрівачі, електричні плити) і регулятори, в основі роботи яких лежить властивість розширення металів при впливі на них температури (найпростіший приклад — звичайний бойлер для нагріву води)

- Терморегулятори механічні

Найпростіший і найпоширеніший тип терморегулятора. Зокрема, використовується в інфрачервоному опаленні: інфрачервона плівка та ІЧ-обігрівачі БіЛюкс.

Мабуть, найбільш широко терморегулятори застосовуються саме в системах нагріву і кондиціювання. У цій найважливішій для людства галузі їх можна поділити на 2 великі групи:

Терморегулятори, які не враховують температуру зовнішнього повітря (кімнатні)

Терморегулятори, які враховують температуру зовнішнього повітря (погодні);

Застосування кімнатних терморегуляторів дуже широко поширене в побуті. Сюди можна віднести більшість систем кондиціювання і обігріву приміщень, нагрівання води (бойлер) і ряд побутових приладів (наприклад, праска).

Робота погодних терморегуляторів безпосередньо залежить від зовнішніх умов. Вони використовуються в системах централізованого опалення та гарячого водопостачання, а також централізованої вентиляції.

Терморегулятори грали і продовжують грати важливу роль в житті людини. Сьогодні без них неможливо уявити прогрес цивілізації. 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2