Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Захисні дашки (козирки) TM TanDem з полікарбонатом

  Готові дашки (козирки) ТМ TanDem з полікарбонатом - це просте і ефективне рішення для захисту від дощу, снігу і граду. Красиві і стильні дашки, які не схильні до корозії і при цьому дуже прості в монтажі. Для установки нашого дашка потрібно всього 15-20 хвилин. На вибір замовника можуть бути виконані як з стільниковим (сотовим) так і монолітним полікарбонатом.

Переваги дашків ТМ TanDem від компанії  Пластімет:

  • Великий термін експлуатації - кронштейни виготовляються за найсучаснішою технологією з високоміцного полімеру, вони не схильні до корозії, їх не треба перефарбовувати через кілька років і стійкі до впливу УФ-випромінювання.

  • Міцність - виготовлені і спроектовані таким чином, щоб могли витримувати снігове і вітрове навантаження.

  • Прозорість і освітленість. Основним матеріалом покриття являється полікарбонат, який відмінно пропускає світло і особливо важливо зберігає освітленість приміщення, коли дашок встановлюється над вікном чи балконом.

  • Швидкий монтаж. Ми попіклувалися про те, щоб Ви могли зібрати і закріпити дашок швидко і просто - в комплекті вже є все необхідне для кріплення на дерев'яну, цегляну або бетонну стіну.

  • Можна подовжувати. Всі козирки можуть з'єднуватися один з одним по принципу "1+1", потрібно просто зістикувати кілька дашків воєдино.

  • Вигідна ціна - вони максимально доступні для більшості покупців.

  • Екологічність. Всі дашки виготовлені із сучасних матеріалів, які не виділяють токсичних речовин і повністю безпечні для здоров'я.

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці: