Кошик
92 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

АВТОНАВІСИ

Автонавіси з полікарбонату - це міцні конструкції, призначені для зберігання і захисту автомобілів від несприятливих умов. Такі навіси з легкістю зможуть врятувати ваш автомобіль від палючого сонця і граду влітку або від рясних снігопадів взимку. Варто також відзначити, що навіс з полікарбонату є досить економічним і одночасно корисним засобом зберігання вашого транспортного засобу.
Навіси можна виготовити з урахуванням архітектури заміського будинку. Колірна палітра стільникового полікарбонату і фарб по металу, допоможуть вирішити будь-який дизайнерський задум. Поєднання стали і полікарбонату надають навісу міцність і в той же час легкість. Найкоротші терміни виготовлення і монтажу. Конструкція навісу з полікарбонату легко встановлюється і не вимагає додаткових робіт з вирівнювання майданчика. Терміни експлуатації навісу із стільникового полікарбонату може бути більше 15 років. Полікарбонат має гарну світлопроникність, при цьому він м'яко розсіює сонячні промені.

Навіщо потрібен автомобільний навіс з полікарбонату?

1. Він економить Ваші сили. Адже тепер не доведеться відкопувати сніг лопатою навколо автомобіля, після багатогодинної сніжної хуртовини.
2. Під ним не зблякне лакофарбове покриття вашого автомобіля.
3. Під ним не вигорить салон машини від яскравого сонця.
4. Він захистить автомобіль від падаючих гілок, літаючого сміття, особливо в ураган. Захистить від граду.

Пропонуємо  автонавіси різної ширини: 3,4м;  3,9м;  4,4м;  4,9м; 5,4м;  5,9м 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
1 2