Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Коли поливати рослини у теплиці?

Коли поливати рослини у теплиці?

Коли поливати рослини у теплиці?
Весна - саме час розпочати щось нове. Нехай це буде ваша власна теплиця, якою ви будете пишатися цілодобово та цілорічно.

17.08.12

Рослини в теплиці найкраще поливати увечері або рано вранці. Полив у жаркий час дня може стати причиною опіків рослин. Проте, все-таки бажаніше поливати рослини вранці. На ніч краще не поливати, тому що це сприяє появі хвороб, зокрема, пероноспорозу, або несправжньої борошнистої роси.


При невисоких денних температурах огірки можна полити і вдень, годині о дванадцятій. До цього часу вода нагріється. Краще за все тримати ємність у теплиці.


Томати теж краще поливати вранці, вони не вимагають такої теплої води, як огірки. Ранковий полив не спровокує зайвої вологості на ніч. А вона шкідлива - можуть виникнути всякі гнилі.


Перець не переносить осушеного грунту, але і не любить перезволоження. Його краще поливати вранці, теж теплою водою. Особливо це корисно, якщо ночі стоять холодні.


Коли починається завивка качана, капусті треба дуже багато води. У цей період на добу їй треба три відра води. Надлишок вологи небезпечний - може загнити коренева система.


Якщо ви вирощуєте рослини в грунті без домішок, вони висихають швидше і їм необхідно більше води. Чим більшою стає рослина, тим більше їй потрібно води в порівнянні з молодшими і незрілими рослинами.

Виробник
Ми рекомендуємо