Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Стільниковий полікарбонат

Стільниковий полікарбонат

17.08.12

    Стільниковий полікарбонат застосовується у будівництві та архітектурі, коли потрібен високий ступінь термоізоляції, а також максимальна міцність і стійкість до високих навантажень. Структурні полікарбонатні листи являють собою порожнисті панелі, в яких два або більше шарів полікарбонату з’єднуються поздовжніми ребрами жорсткості.

                                           Переваги:

-  Висока міцність. Полікарбонат у двісті разів міцніший за скло та у вісім разів міцніший за акрил.
- Стійкість до перепаду температури. Панелі придатні до застосування в діапазоні температур від -40 до +120 °С.
Висока світлопроникність. Для прозорих стільникових листів показник світлопроникності досягає 86% пропускання сонячного світла, для кольорових листів він дещо нижчий.
- Хороше світлорозсіювання. Полікарбонат сприятливо розсіює світло, багаторазово відбиваючи промені світла від усіх поверхонь.
- Гнучкість. Дає змогу реалізовувати різноманітні проекти засклення з використанням арочних форм: навісів, куполів.
- Довговічність.Термін експлуатації панелей стільникового полікарбонату в якості покрівельного матеріалу може становити 15-20 років.
- Мала вага. Стільниковий полікарбонат в 12 разів легший за скло та в 6 разів легший за оргскло аналогічної товщини.
- Вогнестійкість. Полікарбонат не запалюється на відкритому вогні, не сприяє його поширенню, при температурному руйнуванні не виділяє специфічних шкідливих для життя речовин.
- Теплоізоляція. Навіть при від’ємній температурі на вулиці, температура внутрішньої поверхні плити буде залишатися значно вище нуля.
- Звукоізоляція.
- Простота монтажу та обробки. Листи легко ріжуться та свердляться за допомогою ручних або електроінструментів: пилок, дрилей. При цьому полікарбонат не дає тріщин або стружки при обробці.

Інші статті