Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Чому полікарбонат називають стільниковим?

Чому полікарбонат називають стільниковим?

02.05.12

Стільниковий полікарбонат, який часто називають також канальним або структурним, на сьогоднішній день є матеріалом, який все частіше використовують споживачі. Таку назву він отримав тому, що його порожнини між стінками і структурними ребрами дуже схожі за будовою з бджолиними сотами. Соти, як правило, заповнені теплоізоляційним або газоподібним наповнювачем, забезпечуючи, таким чином, високі теплозберігаючі якості. Конструктивна міцність матеріалу забезпечується за рахунок ребер жорсткості, які перебувають між стінками матеріалу.

Висока пластичність і міцність стільникового полікарбонату робить можливим отримувати екструзійним способом листи з дуже тонкими стінками (0,3 – 0,7 мм) без втрати ударостійких характеристик і в той же час з дуже малою вагою.

Стільниковий полікарбонат має декілька варіантів структури перегородок:

alt text

2R – Ребра жорсткості розміщені перпендикулярно двом стінкам полікарбонату. Найпростіший структурний лист, поєднує в собі зручність в монтажі, гнучкість і найменші показники за вагою.

3R – Являє собою тришаровий лист полікарбонату із перпендикулярно розміщеними перегородками. Більш жорсткий лист в порівнянні з 2R, але має вищі теплоізоляційні показники.

3RX – Тришаровий лист з перпендикулярними основними перегородками посилені Х-подібними, допоміжними. Теплоізоляційні характеристики та показники міцності одні з найвищих в класі сотових полікарбонатів.

5R – Являє собою лист полікарбонату складається з 5 шарів із перпендикулярними перегородками. 

6RX – 6-шаровий лист полікарбонату із перпендикулярними основними перегородками і хвилеподібними допоміжними. Володіє високими характеристиками теплоізоляції і міцності, але має обмежену гнучкість, велику вагу аркушів.

Інші статті