Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Чи можна застосовувати полікарбонат замість скла?

Чи можна застосовувати полікарбонат замість скла?

02.05.12

У сучасному будівництві полікарбонат вважається гідною заміною скла.

Крім монолітних листів, які відзначаються високою еластичністю матеріалу, стали також застосовувати листи структуровані, які в поперечному перерізі являють собою ряд наповнених повітрям каналів, розділених тонкими перегородками.

У такому рішенні є відразу три переваги:

  • листи стали помітно легшими;
  • значно покращилися теплоізоляційні властивості;
  • поперечні перегородки стали одночасно виконувати роль поздовжніх ребер жорсткості, дозволивши тим самим досягти дуже високої конструктивної міцності матеріалу відносно до його ваги та одночасно полегшивши конструкцію несучих елементів.

Полікарбонат був винайдений в середині 70-х років минулого століття та відкрив нові можливості в застосуванні полімерних матеріалів.Він є полімером, що належить до пластичних матеріалів конструктивного класу.

Його фізико-механічні якості залишаються незмінними в набагато ширшому, ніж у акрилу, діапазоні температур (від -45 ° С до +120 ° С), а ударна стійкість полікарбонату більша, ніж у скла, в сотні разів, ніж у акрилу - майже в десять разів.

Застосовується у двох видах – у вигляді монолітних або стільникових листів різної товщини.

У повсякденному житті ми також стикаємося з цим матеріалом – досить лише взяти в руки стільниковий телефон або сучасний фотоапарат, корпуси яких виконані саме з полікарбонату.

Монолітний полікарбонат знайшов широке застосування як в горизонтальних перекриттях, так і в перекриттях криволінійної форми, які отримують шляхом гарячого формування.

Полікарбонатні сотові листи широко використовуються у всіх розвинених країнах світу, в конструкціях спортивних і виставкових залів, критих пішохідних переходів, заводських цехів і торгових комплексів
alt text

Інші статті