Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Як з'єднувати листи полікарбонату?

Як з'єднувати листи полікарбонату?

02.05.12

Для встановлення панелей полікарбонату використовуються оригінальні полікарбонатні сполучні профілі – HP.

Фірмові профілі мають ряд особливостей при застосуванні:

  1. Стикувальні роз'ємні профілі дозволяють кріпити полікарбонат під кутом один до одного за умови, що цей кут не менше 145o-150o.
  2. База стикувального роз'ємного профілю повинна спиратися на дуги і кріпитися до них саморізами. Відстань між кріпильними елементами повинна бути у межех 300-400 мм. У верхній перегородці бази профілю необхідно просвердлити отвір таким чином, щоб голівка саморіза впиралася в дно профілю.
  3. Стикувальні роз'ємні профілі (8, 10 і 16 мм) забезпечують надійну герметизацію стику і сильне затиснення листів, що дозволяє обійтися без додаткових кріпильних елементів. В цьому випадку ширина листа не повинна перевищувати 700-1050 мм (плити 8 і 10 мм) і 1200-1400 мм для плит 16 мм. Бічний запаяний край плити слід обрізати до першої перегородки з метою встановлення надійного з'єднання плит стикувальним профілем.
  4. Стикувальні нероз'ємні профілі (4; 6; 8; 10 мм) не забезпечують надійного закріплення плити в профілі і надійної герметизації стику, вони не призначені для кріплення до риштування. Рекомендується застосовувати їх тільки для стику країв плит вертикальних конструкцій при відсутності високих навантажень і обов'язковому додатковому кріпленні плит до риштування.
  5. Стикувальний роз'ємний профіль за рахунок своєї жорсткості дозволяє зводити легкі арочні конструкції з мінімумом несучих конструкцій. За умови, що ширина плити не перевищує 600 мм для плит 8 мм і 700 мм – для плит 10-16 мм (при цьому наявність конькового елемента є обов'язкова). Відстань між несучими конструкціями арки може становити від 6 м (плити 8 мм) до 8 м (плити 10-16 мм).
  6. Використання подібних профілів для зведення полегшених плоских конструкцій можливе за умови, що ширина плит становить не більше 500 мм. В такому випадку можна не використовувати поздовжні несучі елементи взагалі і монтувати конструкцію, застосовуючи лише поперечні прогони, в якості силових опор.link text
Інші статті