Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Чим можна склеювати листи полікарбонату?

Чим можна склеювати листи полікарбонату?

01.05.12

Для невеликих виробів, в яких висока ударна міцність не має вирішального значення, зручно використовувати клей-пістолети для клеїв гарячого затвердіння. Найкращими властивостями володіють клеї гарячого затвердіння на поліамідної основі, хоча непогані результати дають і інші, наприклад, етиленвінілацетатні клеї.

Для застосування в навантажених конструкціях, які повинні володіти високою ударною міцністю і стійкістю до атмосферних впливів (наприклад, приклеювання країв листа до рами або до іншого листа в куполах ліхтарів верхнього світла тощо) рекомендується використовувати силіконовий клей. Цей клей не вимагає ніякої ґрунтовки, за винятком знежирення поверхні ізопропіловим спиртом, якщо поверхня листа забруднена. Зчеплення з полікарбонатом виявляється чудовим. Для нанесення клею зручно користуватися спеціальним розливних тюбиком ємністю 300 см3. Клей забезпечує з'єднання полікарбонату із металами, склом та іншими пластиками, включаючи і сам полікарбонат. Єдиний недолік – відсутність прозорих клеїв, є тільки непрозорі: білого, сірого або чорного кольору.

У тих випадках, коли потрібна висока міцність з'єднання, ударна і хімічна стійкість, а також висока прозорість, рекомендуються поліуретанові клеї. Це клеї двокомпонентного типу, працювати з якими складніше, ніж з однокомпонентними клеями. Тому їх слід застосовувати тільки в тих випадках, коли потрібні надзвичайно високі механічні та оптичні властивості, наприклад, у разі виготовлення «безосколкового скла», коли склеюється полікарбонат.
alt text

Існує безліч інших клеїв, сумісних з полікарбонатними матеріалами, проте слід ретельно уникати застосування будь-яких клеїв на основі розчинників. Такі клеї є причиною серйозних ушкоджень. Слід також мати на увазі, що деякі клейкі стрічки, що забезпечують склеювання при натисканні, містять розчинник або сліди розчинника, які можуть викликати розтріскування під дією напруги через кілька місяців після склеювання.

Інші статті