Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Що використовують для свердління полікарбонату?

Що використовують для свердління полікарбонату?

01.05.12

Для свердління полікарбонатних панелей можна використовувати стандартні спіральні або плоскі розширені (пір'яні) свердла. Не рекомендується виконувати свердління на високій швидкості, це може спричинити деформацію отворів. Якщо немає іншого виходу і швидкість свердла не можна знизити – обов'язково потрібно охолоджувати його (за допомогою охолоджуюючих рідин).
alt text

Гарні результати дає також використання свердел з накладкою з твердих сплавів, такі свердла можна використовувати без охолоджуючих рідин.

Не рекомендується використовувати розігріті металеві пристосування для проплавки отворів, це загрожує порушенням структурної міцності листа полікарбонату і необхідністю додаткової механічної обробки.

Необхідно пам'ятати, що отвір, який ви просвердлюєте, має знаходитися не ближче 40 мм від краю листа, а при використанні неякісного дешевого стільникового полікарбонату не ближче 50-60 мм від краю. У зв'язку з тим, що полікарбонат має властивість змінювати обсяг пропорційно підвищенню температури. Діаметр отворів для кріпильних елементів повинен бути більшим від діаметра кріпильного елемента на 6мм, це вбереже лист від появи тріщин на і виходу з ладу кріплень.

Характеристики свердел для полікарбонату:
Кут заточування – 30
Кут свердління – 90-118
Швидкість різання – 10-40 м / хв
Швидкість подачі – 0,2-0,5 мм / об

Інші статті