Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Ефект термоса. Теплиця з полікарбонату.

Ефект термоса. Теплиця з полікарбонату.

08.02.12

— Теплиця з полікарбонату ?

— Так, з полікарбонату, матеріал схожий на пластик. На відміну від плівки, матеріал добре пропускає сонячне проміння й акумулює його, створюючи ефект термоса. Тому взимку в сонячні дні теплиця обігрівається, не потребуючи додаткової затрати енергії. До того ж матеріал легший за скло та не б’ється.


— А як щодо підігріву ?

— Теплиці зі скляним покриттям швидко віддають отримане за день сонячне тепло. Покриття з полікарбонату навіть узимку в сонячні дні дозволяє нагрівати ґрунт до 20 градусів. Але щоб вирощувати в такій теплиці овочі взимку, бажано подбати про опалення. Можна встановити в теплиці обігрівач, щоб у морозні дні температура в ній була достатньою, аби не зашкодити розсаді.
    У теплиці приблизно на 10 градусів тепліше, ніж зовні. Рослини в ній не страждатимуть від різкого перепаду температури восени та навесні. Улітку покриття затримує палюче сонячне проміння. Скло не має таких властивостей.


— Скільки вона коштує і скільки прослужить ?

— За теплицю завдовжки 4 м і завширшки 3 м Ви заплатите 3,5 тис. грн. Монтажники з фірми допоможуть встановити її на городі. Конструкція теплиці легка, бо каркас складається з оцинкованих сталевих профілів. Їх не потрібно фарбувати, як металеві дуги, щоб запобігти корозії. Вони довговічніші, аніж дерев’яні стійки. Така теплиця прослужить більше 20 років. alt text

— Які ще суттєві переваги такої теплиці ?

— Теплицю з полікарбонату можна встановити без фундаменту. Для надійного кріплення профілі дуг мають кінцівки - якорі. Їх легко закріпити у ґрунті.
Покриття затримує палюче проміння…
— Яка повинна бути товщина полікарбонату ?

— Товщина листа полікарбонату може бути різною. Для міжсезоння підійде лист завтовшки 4 міліметри. А щоб вирощувати овочі взимку, потрібне покриття 6 міліметрів. Воно довше утримуватиме тепло.
Улітку теплиця захистить городину від кислотних дощів та шкідників.


— Як щодо провітрювання ?

— У спеку теплицю треба провітрювати. Для зручності згори в дверних отворах є два віконця. Їх треба відкривати вдень і закривати на ніч.
Для стабільної температури влітку в теплиці встановлюють додаткову вентиляцію.
Можна використовувати побутові вентилятори, такі ж, як на кухні чи у ванній. Тепле повітря, яке вентилятор викачуватиме з теплиці, можна використати для нагріву води.

Теплиця з полікарбонату розміром 6х3 м коштує понад 4 тис. грн.


— А де можна придбати таку теплицю ?

— Звернітися до компанії «ПЛАСТІМЕТ»,там ви отримаєте всю інформацію та відмінне обслуговування:)

Попередні статті