Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Прозорий стільниковий полікарбонат

Прозорий стільниковий полікарбонат

10.04.11

    Полікарбонат - це унікальний полімерний матеріал, який виробляється у вигляді панелей комірчастої структури, володіє чудовими теплоізоляційними, вогнетривкими, механічними і оптичними властивостями. Стійкий до ультрафіолетових променів, екстремальних температурних і атмосферних впливів, а також впливу багатьох хімічних речовин. Стільниковий полікарбонат відрізняється надзвичайно малою вагою і високою світлопроникністю.

alt text

    Він не ламається при свердлінні та різанні і легко скручується в рулон. Розмір листа зазвичай 2100х6000мм або 2100х12000мм, товщиною від 4мм до 32мм.Завдяки своїм численним перевагам і відносно низькій вартості (у порівнянні з іншими пластиками) стільниковий полікарбонат є універсальним матеріалом.Область застосування стільникового полікарбонату широка: будівництво, сільське господарство, реклама і дизайн.

     Теплиці, оранжереї, зимові сади

    Прозорий стільниковий полікарбонат пропускає до 89% сонячного світла.

Всім відомо, що спектр сонячного світла містить смугу невидимого людині ультрафіолетового випромінювання. Для рослин надмірна його кількість може бути згубною. Лист полікарбонату покритий особливим стабілізуючим шаром на лакової основі, що дозволяє експлуатувати теплицю, не прибираючи її на зиму.
alt text

 Світло, яке пропускає скло або інші одношарові прозорі матеріали практично не розсіюється. Тому сонячні промені потрапляють на поверхню, не змінюючи свого напряму. У листів стільникового полікарбонату, завдяки його структурі, розсіювання світла значно вище. Сонячні промені заломлюються через ребра жорсткості і дві площини листа і виходять з панелі в різних напрямках. Таким чином, кількість пропущеного світла практично не змінюється, але промені сонця рівномірно розподіляються по освітлюваних поверхнях, що має значення для зимових садів, теплиць.Термін служби полікарбонату становить мінімум 10 років.

Інші статті