Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Вирощування рослин як спосіб зміцнення імунітету!!

Вирощування рослин як спосіб зміцнення імунітету!!
Вимушений карантин змушує багатьох українців проводити багато часу вдома. За перший тиждень карантину багато хто встиг вже поприбирати🧹, подивитись фільми, підписатись на різні навчання👩‍🏫 та нарешті почати робити зарядку🏋‍♂.

25.03.20

 Що ж ще такого можна зробити? - займіться вирощуванням рослин🌱🌱!

ЯК РОСЛИНИ ПОКРАЩУЮТЬ ВАШЕ ФІЗИЧНЕ ТА ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВЯ?

🌏 1. Підвищення якості повітря.
Більшість міських жителів проводять час в приміщеннях, де забруднення повітря може бути в кілька разів вище, ніж на відкритому повітрі. Відмінно очищують повітря такі кімнатні рослини алоє, хлорофітум, монстера, пеларгонія. Вони захищають нас від бактерій і вірусів, а крім того заспокоюють нерви і покращують настрій.
Які рослини найкорисніші для будинку?

🤸‍♂2. Збільшення фізичної активності.
Доглядаючи за рослинами, особливо. якщо Вам повезло і Ви маєте власну ділянку, Ви збільшуєте фізичне навантаження, а цим самим знижуєте ризик виникнення серцево-судинних захворювань, раку, діабету, зменшують стан тривоги і депресії. Отже, саме на карантині можете почати готувати грядки до посіву рослин, або вже сіяти насіння в своїх теплицях. Садівництво - це цікавий і простий спосіб включити фізичні вправи в ваше повсякденне життя. Дітям зазвичай подобається працювати з грунтом і дізнаватися про рослини. Садівництво допомагає розвивати моторику і загальну витривалість, допомагає боротися з ожирінням. Наприклад, за даними Гарвардської медичної школи, всього за півгодини простих робіт в саду спалюється 135 калорій.

🌺3. Знайомство з навколишнім світом.
Догляд за рослинами - це цікавий і простий спосіь дізнатись багато цікавого про світ навкруг.. Дітям зазвичай дуже подобається працювати з грунтом і дізнаватися про рослини. Садівництво допомагає розвивати моторику і загальну витривалість, концентрувати увагу.

💪4. Підвищення самооцінки
Низька самооцінка є поширеним явищем серед підлітків і молодих людей. Підлітки зазвичай порівнюють себе з іншими в соціальних мережах або відчувають тиск суспільства, заохочує їх виглядати або діяти в певних рамках. Але прогулянки на свіжому повітрі в саду мають цілком природні і реальні відчуття хвилювання від взаємодії з природою і зовнішнім світом, які неможливо штучно симулювати.

Коли діти або дорослі доглядають за рослинами, вони спостерігають як на їхніх очах відбувається трансформація. Дитина може швидше усвідомити своє перетворення з дитини в підлітка.

Городництво 🏡- це один із способів знайти почуття власної гідності, незалежно від соціального походження і статусу. Зрештою, будь-який садівник відчуває гордість, коли приходить час збирати власний урожай овочів🥒🌶🍅. Це, безумовно, вселяє додаткову впевненість в себе і надає задоволення власним життям.

😊.Зняття стресу і занепокоєння
Коли ми милуємося рослинами в приміщенні або на вулиці, ми в цей момент звільняємося від повсякденних турбот і внутрішніх конфліктів. Це мирне заняття, яке супроводжується позитивними емоціями і воно несе тільки позитивний вплив на нас.

Взаємодіючи саме з рослинам Ви тим самим зменшуєте стрес, що погодьтеся, дуже важливо в час, коли звідусіль ллються тільки погані новини!

Вирощуйте рослини й будьте здорові!!

Інші статті