Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Як вирощувати огірки в теплиці?

Як вирощувати огірки в теплиці?
Огірки – дуже теплолюбні овочі, тому вибираючи місце, де поставити теплицю треба підходити до цього дуже відповідально.

22.03.11

Огірки – дуже теплолюбні овочі, тому вибираючи місце, де поставити теплицю треба підходити до цього дуже відповідально. Крім того, огірки – любителі родючого грунту, тому перекапуючи город, не забувайте додавати нові порції добрив.
Найбільш поширеними культурами, що вирощуються в плівкових спорудах на сонячному обігріві, є огірки і томати. Огірок характеризується коротким вегетаційним періодом до першого збору плодів і високою продуктивністю рослин. Вирощують його, як правило, розсадним способом. Томат вирощують виключно розсадним способом. У дослідах по інтенсивному використанню теплиць найбільший вихід овочів з квадратного метра і найбільшу виручку від реалізації продукції дав культурооборот, в якому у весінньо-літні місяці вирощували огірки, а в літньо-осінніх — томати. Найнижчі результати отримали при вирощуванні після томатів огірків або знову томатів.
Якщо є занадто багато пустоцвітів, то причини цього можуть бути різні:
1) При посадці використовувалися свіжі насіння.
2) Занадто темне або холодне місце теплиці.
3) Мала відстань між посадженими огірками.

Для підвищення врожаю, робимо пріщіпку основного стебла (тільки верхній його частині), це посилює ріст бічних відростків, а на них вже відповідно і з’являються жіночі квіти. Обривати пустоцвіти не рекомендується, зрозуміло, якщо ви не хочете зниження урожаю. На смак врожаю впливає і кількість вологи – якщо багато гірких огірків, то вологи було мало.

Теплиця або парник – ідеальне місце для вирощування огірків. У теплу погоду її можна відкрити, а в холодну щільно закрити – і в ній буде завжди зберігатися постійна температура. Але навіть у холодну пору потрібно приділяти увагу провітрюванню, інакше це буде викликати хвороби у рослин. Для профілактики лікування таких хвороб можна зробити пів літровий розчин марганцівки і 3-4 рази на місяць поливати їм огірки.alt text

Підживлення і підгортання – важливий процес, краще це робити в теплу погоду і у вечірній час доби. Поливати огірки потрібно тільки теплою водою (не нижче кімнатної температури). Є небезпека, не з чуток знайома багатьом садівникам, павутинний кліщ – маленька, і дуже неприємна комаха. Щоб боротися з ним зробіть настій часника або цибулі. Коли огірки дозріють їх потрібно збирати регулярно, постарайтеся хоча б раз на два дні знімати дозрілі овочі, інакше це сильно вплине на кількості врожаю.

Ну і рекомендація гурманам: для салату краще використовувати огірки зі світлими крапками, а для солінь і зимових заготовок – з темними. Бажаємо вам рясного врожаю!

Інші статті