Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Як доглядати за теплицею?

Як доглядати за теплицею?
Найкращий спосіб вберегти рослини у теплиці від шкідників і хворіб - дотримуватися ідеальної чистоти у теплиці.

16.03.11

     Як мити?

    Використовуйте для миття гарячу воду, побутові миючі засоби або садові дезінфікуючі засоби (у невеликій кількості), для стільникового полікарбонату використовуйте тільки ті засоби які рекомендуються виробником, а також щітку, щоб видаляти присохлу землю і опади хімічних речовин.

        Генеральне прибирання:

    Принаймні раз на рік, восени або навесні, робіть в теплиці грунтовне прибирання. Але перш за все винесіть з неї всі рослини і складені для зберігання цибулини, бульбоцибулини і бульби. Особливо чутливі до холоду рослини занесіть у приміщення, інші залиште на закритій від вітру ділянці саду.

        Частини і деталі каркасу:

    Ідеальним матеріалом для каркасу є оцинкований профіль, оскільки не вимагає ніяких обробок. Якщо у вас деталі каркасу виконані з металу, то всі металеві частини і деталі каркаса змастіть тонким шаром масла. Перевірте кожен автоматичний віконний або вентиляційний відкривач, як вказано в інструкції фірми-виробника. Каркас з металу, звичайно, буде міцнішим, але не можна забувати про конденсацію вологи, а значить, і корозію. Перевірте: дверні петлі, віконні засуви, гвинти, гайки і болти - на наявність іржі, а також загального зносу. Сильно заіржавілі петлі замініть, а менш пошкоджені іржею протріть дубильною сумішшю для її видалення.

         Прочищайте щілини

    При збиранні теплиці зверніть увагу на щілини в рамах, де можуть сховатися комахи. Промийте їх розчином садового дезинфікуючого або домашнього миючого засобу, користуючись для дерев'яних рам невеликою жорсткою щіткою, а для алюмінієвих - шматком грубої вовни. Важкодоступні кути вам допоможе обробити розпилювач з довгою насадкою.

         Запобігайте накопиченню                                     сміття

    Найкращий спосіб захистити рослини в теплиці від шкідників і хвороб - це підтримувати в ній ідеальну чистоту. Не залишайте під стелажами відпрацьовані грунтосуміші, порожні пакети з-під добрив, невимиті ящики і горщики для посіву насіння, рослинні залишки, що розкладаються. Все це може стати прекрасним сховком для комах і поживним субстратом для мікроорганізмів - збудників хвороб.

    Утримуйте весь інвентар, піддони та горщики в такій же чистоті, в якій ви утримуєте домашній посуд і столові прилади. Мийте їх, ретельно просушуйте і прибирайте. Якщо у вас в саду немає сараю або іншого відповідного для їх зберігання місця, складіть все акуратно в чисті коробки або поліетиленові мішки і приберіть під стелажі. Тут інвентар та горщики в упакованому вигляді можуть зберігатися, поки не стануть потрібні.

Інші статті