Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Теплиці з полікарбонату

Теплиці з полікарбонату
Компанія «Пластімет» пропонує дачникам і фермерам збірні теплиці з покриттям із стільникового полікарбонату. Каркас теплиці виконаний з оцинкованого залізного профілю, компактно упакований і готовий до перевезення на легковому автомобілі.

01.03.11

Компанія «Пластімет» пропонує дачникам та фермерам збірні теплиці з покриттям із стільникового полікарбонатау. Каркас теплиці виконаний з оцинкованого залізного профілю, компактно упакований і готовий до перевезення на легковому автомобілі.У комплект входить детальна інструкція по збору теплиці, монтуванні полікарбонату. Конструкція не вимагає фундаменту, достатньо закопати в грунт спеціальні Т-подібні кінці каркасу. Всі теплиці мають двері та кватирки з обох торців.    Швидкозбірні теплиці з покриттям із полікарбонату мають ряд важливих переваг. Теплиці з типовими каркасами обходяться в кілька разів дешевше, ніж спорудження за індивідуальними розмірами. При цьому збірні теплиці залишаються надійними, адже їх конструкція є результатом копітких інженерних обчислень, що враховують кліматичні особливості нашої країни. Особливо слід відзначити простоту збірки таких теплиць. Роботи з установки не вимагають спеціального інструменту і знань. Теплиця не вимагає обов'язкової наявності фундаменту і може бути вкопана прямо в грунт. Каркаси комплектуються стільниковим полікарбонатом завтовшки 4 і 6 міліметрів. Якщо при експлуатації теплиці ви будете використовувати опалення, то для покриття слід використовувати полікарбонат товщиною 6 міліметрів, тому що він має кращу теплоізоляцію, а значить дозволить уникнути зайвих витрат на обігрів. Каркас теплиці виконаний з оцинкованого профілю, який не схильний до корозії. Така теплиця з покриттям з полікарбонату витримує снігове навантаження 60 кг / м ². У розібраному вигляді оцинкований каркас поміщається в багажник легкового автомобіля. У комплект входять всі елементи кріплення, ущільнювачі і інструкція по збірці.

    Застосування полікарбонату для покриття парників і теплиць дає очевидні переваги. Матеріал має високу міцність і не боїться граду. Навіть якщо покриття буде пошкоджено градом виняткового розміру, пластик значно знизить силу удару, чого не зробить поліетиленова плівка. Крім того, у разі пошкодження, матеріал не залишає осколків в грунті, на відміну від скла. Окремо варто відзначити високий рівень теплоізоляції полікарбонату. Таке покриття дозволяє економити на опаленні або, в залежності від клімату, обходитися без нього.

Назва Ширина, мм Довжина, мм Висота, мм Вага каркасу, кг.
«Дачна – 4» 3000 4000 2000 60
Секція до теплиці «Дачна – 4» 3000 2000 2000 25
«Дачна – 6» 3000 6000 2000 80
«Дачна – 6"+ 4000 6000 2500 80

    Довжина каркасу може бути більше 8 метрів, але при цьому не слід забувати про температурний режим. Для оптимального провітрювання теплиць завдовжки більше, ніж 6 метрів, рекомендується встановити додаткові бічні кватирки, які можна придбати окремо. Купуючи теплиці з полікарбонату ви економите час, отримуєте більший урожай і позбавляєтеся від щорічних турбот по заміні матеріалу покриття. Подробиці і ціни можна дізнатися в офісі.alt textalt textalt text

Інші статті