Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Полікарбонат в тепличних господарствах

Полікарбонат в тепличних господарствах
Полікарбонат - найбільш вдалий матеріал для приватних та промислових теплиць. Для неопалюваних парників допустимо використовувати стільниковий полікарбонат 4 або 6 міліметрів, для опалюваних - від 8 міліметрів і вище.

28.02.11

    Полікарбонат - найбільш вдалий матеріал для приватних та промислових теплиць. Для неопалюваних парників допустимо використовувати стільниковий полікарбонат 4 або 6 міліметрів, для опалюваних - від 8 міліметрів і більше. На відміну від поліетилену і скла, стільниковий полікарбонат не боїться граду. У разі стихійного лиха, коли градини досягають надзвичайно великих розмірів, покриття може бути пошкоджено. Але навіть тоді, стільниковий полікарбонат володіє незаперечними перевагами: він не дає осколків і знижує силу удару граду. Тому ймовірність зберегти рослини збільшується в кілька разів.

    Іншою перевагою полікарбонату є його відносно мала вага. Конструкція під полікарбонат не вимагає частого обриштування, а отже -  коштує дешевше. У випадку, якщо ви хочете замінити скло на стільниковий полікарбонат в старій теплиці, можна замовити полікарбонатні листи, максимально відповідні за розміром для вашої конструкції. Це стандартна послуга дилера заводу-виробника.

    Найважливіша властивість стільникового полікарбонату, який використовується для тепличних господарств - теплоізоляція. Якщо замінити просте скло стільниковим полікарбонатом, витрати на опалення в зимовий період значно скоротяться. Для невеликих приватних теплиць покриття з полікарбонату дозволить набагато раніше почати дачний сезон. Поки зима змінюється на літо, ви спокійно можете вирощувати розсаду.

    Поліетиленова плівка дешевша, ніж полікарбонат, але її доводиться міняти майже кожен рік. Якщо скласти витрати по заміні плівки за 2 або 3 роки, то вони будуть дорівнювати  вартості полікарбонату, який прослужить вам 10 і більше років. Стільниковий полікарбонат -це економічно вигідний і надійний матеріал для тепличних господарств будь-якого типу.

Інші статті