Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Огорожа з полікарбонату - сучасний і стильний вибір господаря

Огорожа з полікарбонату - сучасний і стильний вибір господаря
Сьогодні облаштування огорожі або паркану зумовлене не тільки  необхідністю зонування приватної території від громадської, а й для того , щоб завершити загальний дизайн власної ділянки, доповнити екстерєр будинку.

11.04.19

 Тому до паркана висувається багато вимог, не тільки по надійності , а й по естетичному вигляду.

Останнім часом все більшого поширення набуває новий вид огорожі - огорожа з полікарбонату. Паркан з полікарбонату - це легко в монтажі, широкий аосртимент кольорів та товщин, різний рівень прозорості та високий ступінь шумоізоляції. Давайте розглянемо основні моменти в використанні полікарбонату як огорожі.

Огорожа з полікарбонату: переваги конструкції

  1. прозорість. Саме завдяки цій властивості полікарбонат з успіхом застосовується для огородження територій, що охороняються, і з його допомогою можна в тій чи іншій мірі контролювати ситуацію за межами огорож. Крім того, використовуючи полікарбонат для огорожі навколо приватного будинку, можна регулювати освітленість прибудинкової ділянки, що є важливим нюансом, який дозволяє не затінювати культурну рослинність.
  2. на полікарбонат зовсім не діє волога. А це означає, що полікарбонат не поржавіє, не зігниє , не піддаватиметься корозії під впливом вологи.
  3. термостійкий  Тобто Ви можете бути впевнені, що він не трісне на морозі, не нагріється під прямим сонцем
  4. пластичний. При необхідності полікарбонат можна легко зігнути в дугу, що дозволяє виготовити паркан не тільки прямолінійною конфігурації, але і з плавними вигинами.
  5.  Простий і легкий догляд, який зводиться до миття огорожі струменем води зі шланга. При сильних забрудненнях можна навіть застосовувати чистячі  (без пошкоджуючих частинок!!!)  миючі засоби.
  6. шумопоглинання - матеріал, з якого виготовлений полікарбонат, відмінно поглинає шум з вулиці, створюючи на подвірї затишок і тишу
  7. естетичність  - він чудово доповнює як метал, так і деревяні конструкції, що дозволяє створювати надзвичайно красиві огорожі.

огорожа з полікарбонат

Поряд з перевагами, використання полікарбонату для огорож теж має деякі недоліки

  • Не здатний протистояти високим ударним навантаженням - якщо в нього кинути камінь, він може пошкодитись
  • полікарбонат вимагає якісного кріплення по всьому периметру листа - якщо хоча б одну сторону секції огорожі не обрамити металом, сильні пориви вітру можуть відірвати його від металу, адже утворюється ефект парусу

Але найголовніше, на що варто звернути увагу - це те, що сонце протягом дня попадає на дві сторони паркану!!

Тому звичайний полікарбонат не підходить для використання. Потрібний полікарбонат з двохстороннім захистом від ультрафіолету.

На даний час в Україні є єдина торгова марка полікарбонату з захистом від ультрафіолету - ТМ Lexan, країна-виробник Австрія

Використовуючи ТМ лексан Ви можете бути впевнені, що через 4-5 років Ваша огорожа матиме той же вигляд, як в перший день монтажу, жодна зі сторін не почорніє й не посипеться.

Наша компанія є офіційним дилером цієї торгової марки, тому Ви завжди можете замовити в нас полікарбонат для Вашої огорожі.

Телефонуйте й ми допоможемо Вам розрахувати необхідну кількість та підібрати полікарбонат для огорожі.

Саме цей матеріал використаний в даній роботі. м. Львів 29.03.2019р - в портфоліо.

 

Інші статті