Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Співвідношення: ціна і якість

Співвідношення: ціна і якість
Кожному доводилося стикатися в житті з тим, що якість і властивості придбаного товару явно не відповідають ціні, яку довелося за нього заплатити.

25.02.13

    Кожному доводилося стикатися в житті з тим, що якість і властивості придбаного товару явно не відповідають тій ціні, яку довелося за нього заплатити. Тим приємніше, коли складається зворотна ситуація.Яскравим прикладом може служити вибір матеріалу для покриття теплиць. У цьому випадку потрібно вирішити кілька важливих завдань. По-перше, рослинам потрібне світло. Причому бажано, щоб воно було м'яким і розсіяним. Це оберігає листя і плоди від сонячних опіків, які знижують захисні властивості і сприяють збільшенню ризику виникнення захворювань.

alt text

    По-друге, потрібно забезпечити хорошу теплоізоляцію, щоб накопичене за день тепло якомога довше зберігалося всередині. Це дає можливість скоротити витрати на опалення і значно продовжити період плодоношення, а значить, підвищити економічний ефект від використання теплиці.

    По-третє, покриття повинне бути досить міцним, щоб витримувати вітрові навантаження, град, а при цілорічній експлуатації - і шар снігу. Традиційні матеріали, такі як скло і плівка, добре справляються тільки з одним-двома завданнями.alt text

    Вирішити всі зазначені проблеми дозволяє стільниковий полікарбонат, ціна на який знаходиться на рівні звичайного скла, а споживчі властивості значно вищі. Він відмінно пропускає світло, одночасно розсіюючи його. Стільникова структура забезпечує теплоізолюючі властивості, як у склопакета. Міцному полімеру не страшні град, вітер і сніговий покрив завтовшки до 10 см. Сучасна архітектура ніколи не стоїть на місці і нескінченно розвивається як в плані технологій, так і в сфері творчого вираження.

    Все частіше житлові приміщення замість звичних вікон отримують світлові отвори різної форми і різного просторового положення. У більшості випадків вікна мають, крім усього іншого, ще й велику площу, тому для скління потрібні надійні полімерні матеріали. На сьогоднішній деньполікарбонат стільниковий конкурує лише з акрилом, який настільки ж міцний, але не такий довговічний. Стільникові полікарбонати довше зберігає свою прозорість, відмінно тримає форму, має високий коефіцієнт світлопропускання ( до 90%) .

    Монтаж стільникових панелей полікарбонату проводиться легко. З'єднувати матеріал можливо як склеюванням, так і спаюванням за допомогою технічних фенів. Оскільки полікарбонат додатково може зберігати тепло, це робить його щоденним вибором для облаштування житла. Даний параметр стає особливо важливим, коли настають морози, який полікарбонат абсолютно не боїться, зберігаючи початкові міцність і практичність.

Інші статті