Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Де можна використовувати полікарбонат?

Де можна використовувати полікарбонат?
Буквально щодня ми використовуємо його вдома, на роботі, в дорозі: товари для екстремальних видів спорту, корпуси телефонів і радіо, прозорі меблі і посуд, який не б'ється - все це виконано з полікарбонату.

20.01.11

    Безумовно, сучасні тенденції в дизайні та архітектура мають нахил до більшої ергономічності, світлопроникності і, відповідно, прозорості. Це веде до схильності  вибирати прозорі, легкі матеріали.

alt text

 

    Полікарбонат відповідає сучасним вимогам і зарекомендував себе не тільки в будівництві та архітектурі. Досить успішно полікарбонат застосовується у будівництві теплиць, галерей, зимових садів, остаточно витіснивши крихке скло. В офісних приміщеннях для виготовлення прегородок, що мають чудову звукоізоляцію, став полікарбонат.    Варто відзначити, що полікарбонат має широку сферу застосування  завдяки своїй безпечності - завдяки його високим показникам ударостійкості ви не будете думати про те, як зберегти предмети побуту від дитячої активності або від домашніх тварин.    Безумовно, матеріал відомий не тільки в архітектурі та будівництві (навіси з полікарбонату, зупинки, галереї, перекриття, козирки, засклення горизонтальних і вертикальних площ). Буквально щодня ми використовуємо його вдома, на роботі, в дорозі: товари для екстремальних видів спорту, корпуси телефонів і радіо, прозорі меблі і посуд, який не б'ється - все це виконано з полікарбонату.

                Сфери застосування

 alt text

- світлопропускаюча покрівля;
- скління дахів, стін і вітражів;
- арочні перекриття, козирки, навіси;
- світлові ліхтарі;
- АЗС, автостоянки, автовокзали, автобусні зупинки;
- басейни, спортивні споруди;
- огорожі, внутрішні та шумозахисні перегородки;
- підвісні світлорозсіюючі стелі;
- скління міжкімнатних дверей, балконів;
- перегородки у ванній і душі;
- теплиці, оранжереї, зимові сади;                                               - виставкові стенди, павільйони, вітрини;
- зовнішня світлова реклама.                                    

           ПЕРЕВАГИ

    Міцність
    Полікарбонат в 200 разів міцніший від скла та у 8 разів  - від  акрилових панелей. Полікарбонат чудово захищає від граду, актів вандалізму і падаючих предметів. Ці властивості залишаються незмінними при будь-яких погодних умовах (град, вітер, сніг). Матеріал зберігає свої характеристики в діапазоні температур від -40 С до +120 С.
    Висока світлопроникність
    Полікарбонат ідеально підходить для випадків, в яких потрібна максимальна світлопроникність. У стільникового полікарбонату показник розсіювання світла значно вищий, ніж у скла, що особливо важливо для зимових садів, теплиць і оранжерей. Якщо необхідно знизити світлопроникну здатність або підвищити розсіювання світла використовують полікарбонат молочно-білого кольору (опал) або димчастого кольору (бронза).
    Гнучкість
    Можливість холодного згинання, дозволяє робити арочні і купольні перекриття, дає архітекторам та дизайнерам додаткову свободу дій і дозволяє закладати в проекти оригінальні декоративні елементи.
    Чудова теплоізоляція
    Теплоізоляція велика за рахунок повітряного прошарку в стільниках. Полікарбонат, в порівнянні із звичайним одношаровим склом, дозволяє на 50% зменшити витрати на обігрів і охолоджування приміщення. Для поліпшення теплоізоляційних властивостей огорожі рекомендується застосовувати багатокамерні полікарбонатні листи.
    Надзвичайна легкість
    Оскільки полікарбонат важить в 6 разів менше, ніж скло аналогічної товщини і в 3 рази менше, ніж акрилові панелі, для монтажу потрібні більш легкі несучі конструкції, що дозволяє знизити їх вартість.
    Захист від ультрафіолетового випромінювання
    Завдяки захисту від ультрафіолетового випромінювання не змінює своїх механічних і технічних властивостей при тривалому впливі прямих сонячних променів. Термін гарантії на якість полікарбонату при зовнішньому їх використанні під прямими сонячними променями складає 10 років.
    Вогнестійкість
    При дуже високих температурах матеріал плавитися, але не допускає поширення полум'я (самозатухання, клас В1), не виділяє токсичних речовин і має низький ступінь димоутворення.
    Зручність монтажу                                                                   Полікарбонат легко обробляється звичайними інструментами для дерева та металу. Прекрасно профілюється і формується теплотянутим способом. Легка вага дозволяє покривати великі площі без складних підйомних механізмів.
    Зручність експлуатації
    Догляд за плитами дуже простий. Для миття використовується тепла мильна вода, а від бруду панелі очищуються за допомогою м'якої ганчірки. Не слід шкребти, і чистити панелі гострими інструментами. Слід уникати впливу на полікарбонат надмірного тепла та не використовувати для протирання розчинники.

Попередні статті