Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Зерновий сепаратор збільшить продуктивність та зекономить Ваш час

Зерновий сепаратор збільшить продуктивність та зекономить Ваш час
Якщо ви вирощуєте зернові культури, то безумовно замислювалися над полегшенням своєї роботи. Компанія «Пластімет» знає що Вам потрібно, знає як полегшити Вашу працю та допоможе знайти вихід у сортуванні зернових культур.

10.07.15Ми, розуміємо, що розподіл зерна займає багато часу і допоможемо Вам зекономити його. Зерновий аеродинамічний сепаратор – це той механізм, який швидко та ефективно очистить зерно від сміття та правильно визначить категорію зерна.
Сьогодні, кожний фермер, що поважає свої працю та час не мислить своє життя без такого приладу. 
Зерновий сепаратор — це не просто машина для підготовки якісного зернового посівного матеріалу, це машина, яка економить Ваш час та Ваші гроші. Льон, пшениця, кукурудза, квасоля, зерно – ось далеко не весь перелік використання даного механізму.
Принцип роботи більшості сепараторів полягає у зміні траєкторії вільного падіння під дією повітряного потоку. Потім матеріал розподіляється у відповідності з розмірами, масою та формою. Завдяки використанню таких машин фермери з легкістю покращують свої врожаї на 20-25 %.

Сепаратор може працювати самостійно, в комплексі з пристроями, що транспортують вихідний матеріал, і встановлюватися в технологічні лінії післязбиральної обробки зерна та зернового вороху (зерноочисні агрегати і зерноочисно-сушильні комплекси), а також в складських приміщеннях у складі спеціальних ліній у всіх сільськогосподарських зонах.
Якщо для вас якість стоїть на першому місці, тоді без зернового аеродинамічного сепаратора Вам не обійтися. Цей механізм допоможе справитися з правильним розподілом зернових культур, при цьому працювати апарат може із зерном будь-якої вологості та будь-якої засміченості та принесе Вам бажане покращення у якісному на кількісному еквіваленті.
Придбати такі якісні, економні машини ви зможете у компанії «Пластімет», яка знаходиться за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Промислова 2 Б.

Попередні статті