Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Провітрювач для теплиць - піклується про Ваші рослини

Провітрювач для теплиць - піклується про Ваші рослини
Автоматичний провітрювач для теплиць стане невід’єміним помічником для росту тепличних рослин за відсутності господарів. Ви лише встановлюєте необхідний поріг температури відкриття кватирки і поршень сам відкриває вікно для доступу свіжого повітря.

04.06.15

Автоматичні провітрювачі Termovent та Univent займають свою нішу на ринку України. Віконні відкривачі виготовлені в Данії, призначені для спрощення Вашого життя.

Вам більше не потрібно слідкувати за температурою всередині теплиці, хвилюватись чи не занадто нагріються тепличні рослини під час Вашої відсутності.

При температурі всередині теплиці від 17 до 25 °С (в залежності від налаштувань) рідина всередині циліндричного поршня починає розширюватись, виштовхує поршень і дві пружини допомагають відкриттю вікна.

Вікно теплиці має бути вільним для відкривання, якщо вікно буде чимось заблоковане, це може призвести до пошкодження провітрювача.

Підходить для вікон вагою не більше 15 кг.

 

Автоматичний провітрювач для теплиць легкий в монтажі і ще легший в користуванні.

 

Як монтувати провітрювач?

1. Циліндр

2. Поршневой шток

3. Корпус циліндра, кільце з різьбою

4. Муфта Т

5. Мала шпилька

6. Велика шпилька

7. Важіль К

8. Важіль L

9. Тримач для рами

10. Тримач для стулки

11. Фіксатори

12. Зворотня пружина

13. Монтажний тримач

Хід монтажу:

1. Перед монтажем необхідно охолодити циліндр – протягом 30 хвилин тримати при температурі не більше 10 °С (можна помістити в холодну воду або в холодильник).

2. На каркас теплиці з М-подібного профілю або зі сталевої труби з алюміній-полімерним покриттям пристрій монтується за допомогою фіксаторів. Встановіть один фіксатор на тримач, який зафіксований на стулці, за допомогою гвинтів.

3. Вставте поршневий шток циліндра в муфту Т і поєднайте отвір на кінці поршневого штоку з отвором А муфти Т і заблокуйте маленькою шпилькою.

4. Закрутіть тримачі в центрі рами та безпосередньо над ним закрутіть на стулці при закритому вікні.

5. Проконтролювати, щоб різьба циліндру зайшлась з різьбою корпусу. І закрутити циліндр, щоб більша частина різьби була видна з обох сторін корпусу.

6. Перевірити відкриття тепличного вікна.

 

Як відрегулювати температуру автоматичного відкриття вінка?

Щоб змінити налаштування температури, необхідно повернути чорний циліндр: за годинниковою стрілкою – механізм спрацює раніше; проти годинникової стрілки – механізм спрацьовує пізніше.

Один оборот циліндру відповідає приблизно 0,5 °С.

Таке налаштування краще робити, коли температура всередині теплиці вже підтримується на однаковому рівні, так як потрібен деякий час, щоб пристрій зреагував на зміну температури.

 

Отже, автоматичний провітрювач допомагає  зменшити температуру всередині теплиці за рахунок відкриття доступу до свіжого повітря – автоматичного відкриття вікна.

 

Купити або замовити автоматичний провітрювач можна на сайті компанії «Пластімет» або подзвонивши за одним з телефонів, які вказані на сайті.

Попередні статті