Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Новий вид покриття для теплиць термотент «Екватор»

Новий вид покриття для теплиць термотент «Екватор»
Такий термотент володіє всіма перевагами стабілізованої плівки та полікарбонату: захист від ультрафіолетових променів, світлопрозорість, зносостійкість, теплоутримання, міцність і багато іншого

26.03.15

Накриваючи теплицю стабілізованою плівкою, замислюєшся про її довговічність та стійкість до граду, снігу. Накриваючи теплицю полікарбонатом, одразу постає питання дороговизни матеріалу, особливо якщо полікарбонат якісний закордонний і ціна стоїть в доларах. Тому, нарешті, з’явилось накриття, яке об’єднує в собі найкращі властивості та переваги обох матеріалів – плівки і полікарбонату – тепличний термотент «Екватор».

Термотент представляє собою зшиту по формі та розмірам теплиці сотову плівку, яка має 3 шари прозорої стабілізованої плівки з запаяними повітряними кульками всередині. Така плівка нагадує по зовнішньому вигляду краплі вранішньої роси на теплиці.

Такий термотент має ті ж самі властивості, що і звичайна стабілізована плівка. В хімічний склад термотента додані світлостабілізуючі добавки, які нейтралізують руйнівний вплив ультрафіолетових промінів та перетворюють на спектр, близький до УФ-діапазону, що в свою чергу поліпшує фотосинтез рослин, сприяє їх більшій врожайності та пришвидшує дозрівання рослин особливо на початку тепличного сезону. Додавання стабілізатора подовжує термін використання тента до 6 тепличних сезонів.

Міцність плівки досягається самою її структурою, адже соти, що знаходяться всередині, виконують функцію армування. Усі соти чітко відокремлені і пошкодження однієї не впливає на сусідні. Завдяки своїй сотовій конструкції, при розтягненні плівка витримує великі навантаження. Ще однією особливістю термотенту є його надзвичайна пластичність. Її неможливо розірвати руками адже коефіцієнт подовження при розриві становить близько 350%, відтак вона добре служитиме при сильних вітрових навантаженнях.

Нанесена на поверхню термоплівки антифогова добавка призначена для попередження утворення на поверхні плівки конденсату водяної пари у вигляді окремих крапель. Відтак,  конденсовані краплі води стікають по плівці і не скапують на рослини, немає ефекту «лінзи», що береже листочки від термічних опіків.

Теплозберігаючі властивості термотенту подібні до аналогічних властивостей полікарбонату. Адже кожна сота на термотенті замкнута (на відміну від полікарбонатної соти) і зберігає індивідуальний тепловий баланс. Всередині теплиці довше набирається тепло, проте і набагато довше зберігається, не дозволяючи перемерзати рослинам.

Додатковим бонусом до переваг термотенту є його компактність, легкість зберігання та транспортування.

При замовленні термотент шиється спеціально під розмір каркасу теплиці, саме тому його легко знімати та натягувати на теплицю знову, а також це забезпечує його герметичність та відсутність протягів в теплиці.

При правильній експлуатації термін використання термотенту сягає 3 років.

Таким чином, термотент ідеально підходить для накриття теплиці.

Купити термотент дуже легко – просто подзвонивши до нас.

Замовляючи термотент, Ви отримуєте алюмінієву стрічку, що кріпить плівку до дверей та вікон теплиці, безкоштовно.

Попередні статті