Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Найкращий матеріал для каркасу теплиці

Найкращий матеріал для каркасу теплиці
Каркас теплиці за новою технологією зі стальної профільної труби з алюміній-полімерним покриттям - найкращий вибір українців 2015 року!

26.02.15

Якщо і вирощувати екологічно чисті продукти, то тільки на рідній родючій землі та в теплиці, яка виготовлена за екологічно чистою, безвідходною технологією.

Що таке алюміній-полімерне покриття?

Алюміній-полімерне покриття – це одна з найбільш сучасних технологій на сьогоднішній день. Це захисне покриття металу, основою якого є алюміній, сплавлений із полімером. В результаті на поверхні металу утворюється шар еластичного алюмінію з дуже високою стійкістю.

Яка товщина такого покриття?

Товщина самого алюмінію коливається від 80 до 120 мікрон. Але декор, який зветься словом «шагрінь» дає ще підйом до 100 мікрон. Його призначення не лише декоративно-оздоблювальне, але й захисне від механічних ушкоджень, щоб теплиця в процесі транспортування була більш захищена.

Але чому ж наш вибір найкращого матеріалу для каркасу теплиці зупинився саме на сталі?

Стальна профільована труба з алюміній-полімерним покриттям має низку переваг перед тими ж алюмінієвими, фарбованими або оцинкованими теплицями.

По-перше, сталь має найменше серед металів теплове розширення, що сприяє збереженню точності геометричних розмірів конструкцій.

По-друге, алюміній-полімерне покриття розроблене спеціально для покращення зносостійкості матеріалу. Воно не боїться високої вологи чи перепаду температур. Таке покриття має високу корозійну стійкість. Окрім цього труба має металевий блиск, що відбиває більше сонячного проміння, тому менше нагрівається і береже плівку від оплавлення влітку в місці контакту.

Порівняно зі звичайними, органічно розчинними фарбами і лаками, алюміній-полімерне покриття є хімічно стійким до розчинників, лугу, кислот та інших хімічних речовин, що також важливо для теплиці.

Наряду з цим однією з переваг такої теплиці є естетичний зовнішній вигляд за рахунок декору з рівномірним вкрапленням темних цяток. Він створений щоб візуально вирізнятись з поміж інших видів металу і убезпечитись від підробок, що в свою чергу дає нашим клієнтам гарантію якісного та довговічного матеріалу.

За якою технологією виготовляється алюміній-полімерне покриття?

Алюміній-полімерне покриття утворюється від сплавлення алюмінієвої пудри із полімером на поверхні металу. На сьогодні це одна із найдосконаліших передових технологій. Якщо в двох словах, то технологію можна описати так: суху суміш напиляють на поверхню металу з допомогою електростатичного поля. За рахунок статики і заземлення самого виробу мікрочастинки ніби примагнічуються до нього і рівномірно розподіляються на поверхні. Після того вироби поміщаються в піч для полімеризації. При високій температурі суміш розплавляється і спікаючись утворює дуже міцне покриття на металі.

Чи алюміній-полімерне покриття оббивається при ударах, механічних навантаження або відлущується з роками?

Покриття не оббивається при ударі. Алюміній приплавлений до сталі і зав’язаний полімером. Він по своїй природі пластичний і не може відлущуватись. Тим паче, що співвідношення алюмінію і полімеру становить в середньому 75/25. 25% полімеру достатньо для зв’язки молекул алюмінію, щоб досягти рівномірної маси після спікання.

Алюміній в такій суміші не окислюється, а полімери не гниють. Труба перед обробкою очищується від іржі і обезжирюється. Але якщо і буває іржа, то при прожарюванні в печі вона вистрілює та залишає не зафарбоване місце. Відповідно, трубу необхідно охолодити і нанести порошок по-новому. Оскільки це затратно і псує виробничий процес, то підготовці труби приділяється особлива увага. Вона має бути ідеально чистою перед нанесенням алюміній-полімеру.

 

Вам також може бути цікаво почитати:

З чого краще зробити каркас теплиці?

Поширені помилки монтажу полікарбонату.

Попередні статті