Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Для чого потрібне накриття для басейну?

Для чого потрібне накриття для басейну?
Зроби свій басейн чистішим на безпечнішим за допомогою професійного прозорого накриття від компанії "Пластімет", який забезпечить надійність та захист від УФ.

15.07.15

Басейн є надзвичайно корисною спородую, яка дозволяє не тільки розслабитись після тяжких робочих буднів, але і підтримувати Ваше тіло у відмінній формі. Переважно будують бетонні басейни відкритого типу, якими можна насолоджуватись в теплу погоду протягом всього літа і навіть декількох тижнів весни і осені.

Але такі басейни мають свої недоліки. Вони вимагають щоденного прибирання від опавшого листя та іншого садового сміття, крім того навіть при теплій погоді, але сильних поривах вітру нормально скупатися Вам не вдасться. У такому випадку Вам допоможе недорога конструкція, яку легко можна змонтувати своїми руками ― накриття для басейну.

Накриття для басейнів являє собою конструкцію з алюмінієвих або металевих опор, які обшивають теплоізоляційним водонепроникним покрівельним матеріалом. Зазвичай в якості накриття використовується популярний на даний час матеріал ― сотовий або монолітний полікарбонат.

Призначення та основні переваги накриття з полікарбонату для басейну:

  • захищає басейн від сміття, а тому не потрібно витрачати час на його прибирання
  • захисне накриття дає змогу купатись під час дощу, вітру і при невеликих температурах (якщо додатково встановити інфрачервоний вуличний обігрівач Білюкс)
  • якщо змайструвати навіс збільшиться довговічність басейну, це зв'язано з ефективним захистом зимою
  • навіс для басейну сприяє суттєвій економії електроенергії, що пов'язано з меншими витратами на обігрів води (оскільки вона під накриттям не так швидко остиває).
  • накриття з полікарбонату перешкоджає впливу шкідливих ультрафіолетових променів під час купання літом в жарку погоду
  • навіс також є чудовим захистом від сонця, вітру, дощу і очей сусідів, якщо змайструвати біля басейну зону відпочинку.

Як ви бачите, накриття для басейну має безліч переваг, тому облаштування басейну такою конструкцією є надзвичайно хорошою ідеєю.

Джерело: Пластімет

Інші статті