Кошик
135 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Покрокова інструкція побудови навісу для машин

Покрокова інструкція побудови навісу для машин
Стаття розповість Вам як побудувати навіс для машини своїми руками

13.10.14

Якщо Ви хочете побудувати навіс для машини самостійно, Вам необхідні лише елементарні навички роботи з пилою та молотком. Оскыльки констурція навісу не залежить від виду матеріалу для покрівлі, то наша інстурція матиме наступний вигляд:

Крок 1 - Закласти фундамент.

Є декілька можливих варіантів фундаменту для навісу. Найпростішим випадком є придбати готові фундаментні блоки і використовуючи кронштейни і куточки прикріпити до них опорні стовпчики.

Ще один можливий варіант теж доволі простий: потрібно викопати ями (приблизно 1 м глибиною) в які помістити опорні стійки і залити розчином бетону. В такому випадку можна викласти площадку під навісом за допомогою тротуарної плитки.

Якщо Ви вирішили залити площадку бетоном, тоді одночасно потрібно залити і опорні стійки.

Крок 2 - Зібрати каркас.

Якщо в якості фундаменту Ви зупинили свій вибір на готових фундаментних блоках, каркас можна монтувати відразу ж після того як зафіксували опорні стійки.

Якщо ж Ви надали перевагу бетонній площадці, потрібно буде зачекати, доки розчин повністю застигне (приблизно 1 тиждень). Варто пам'ятати, що в жарку погоду незастигший майданчик потрібно поливати водою, щоб у фундаменті не утворювалися тріщини.

Каркас рекомендовано збирати із металевого профілю. Також бажано вибирати матеріал для каркасу з меншою площею поперечного перерізу, ніж у опорних стовпців, тому що навантаження на каркас, в цьому випадку, буде меншим.

Перш за все необхідно зв'язати між собою стійки і зверху на них зафіксувати поперечні балки. Потім потрібно зібрати крокви і набити обрешітку.

Крок 3 - Монтаж покрівлі навісу.

Тепер переходимо безпосередньо до встановлення покрівельного матеріалу для нашого навісу. Існує декілька популярних методів монтажу покрівлі, їх ми і розглянемо.

Навіси для машин із полікарбонату

Полікарбонат може бути стільниковим або монолітним, основна відмінність в наступному:

Після того як Ви визначились з типом полікарбонату починаємо його встановлення. Спочатку потрібно виміряти розміри каркасу, а потім, використовуючи електроінструмент, відрізаємо від листа полікарбонату потрібний нам розмір.

Варто пам'ятати, що при монтажі стільникового полікарбонату потрібно сдіжкувати, щоб соти листа знаходились перпендикулярно до землі (тоді волога, яка попадає всередину листа, буде самостійно виходити назовні). Якщо цього правила не дотримуватись, через деякий час всередині листа утворється бульбашки вологи, які швидко взаємодіють з пилом і нададуть покриттю неестетичний вигляд. Повністю очистити порожнечі від бруду практично неможливо.

Зверніть увагу на те, що монолітний полікарбонат таких недостатків немає.

Тепер повернемось до встановлення накриття. Після того як Ви порізали полікарбонатні листи, переходьте до сверління отворів для елементів кріплення. Цю процедуру потрібно провести перед монтажем листів, щоб їх не пошкодити. Важливим моментом є те, що діаметр отворів повинен бути дещо більшим, ніж діаметр саморізів. Це робиться тому, що полікарбонат здатне розширюватись або звужуватись, залежно від температури, і якщо отвори строго під діаметр саморізів, тоді під час звуження місця кріплення на листі можуть тріснути. Але не потрібно робити занадто великі отвори, оскільки в них буде попадати волога та пил, щоб уникнути цього, під час кріплення користуйтесь гумовими прокладками.

Щоб закрити нижні краї листа полікарбонату застосовують перфоровану стрічку, а для верхніх - суцільну.

 

Джерело: Пластімет

Інші статті