Кошик
135 відгуків
Івано-Франківськвул. Промислова, 2Б
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Додати відгук
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
+38097 552-76-99
+380666891545
+380975527699
+380342738550

Стільниковий полікарбонат укладений без термічного відступу та/або не вірно підібраний спосіб кріплення.

Стільниковий полікарбонат укладений без термічного відступу та/або не вірно підібраний спосіб кріплення.

Стільниковий полікарбонат є широко застосовуваним полімером і його активно використовують для будівництва стадіонів, тіньових навісів та інших конструкцій, де потрібна висока прозорість. Часто будівельники правильно розраховують несучі конструкції, правильно підбирають товщину полікарбонату, але не вірно вибирають спосіб кріплення листів.

На картинці представлена ​​наступна ситуація. В наслідок нагріву лист починає розширюватися і згинатися і при помилках монтажу відбувається деформація, як на фото. Розберемо 2 випадки: кріплення за допомогою саморізів і плаваючий спосіб.

У першому випадку, якщо термошайби встановлені правильно - з кроком 0,3 - 0,5 м, а також в з'єднувальних профілях було залишено місце для розширення листа по ширині, яке при габариті 2,1 метра може досягати 8 - 10 мм, то на конструкції пластик не буде зморщуватись, або ж це буде ледь замітно.

У другому випадку деформації можливі, якщо не було залишено місце під термічне розширення в алюмінієвому з’єднувальному елементі. Вибирайте правильну систему кріплення і ваша конструкція прослужить багато років.

Пластімет