Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Прозорий шифер (профільний полікарбонат): сфера застосування. Переваги використання

Прозорий шифер (профільний полікарбонат): сфера застосування. Переваги використання
Інноваційні технології виробництва будівельних матеріалів дозволяють створювати нові розробки, на основі яких можна створювати привабливі дизайнерські проекти. Не так давно з'явився новий матеріал - прозорий шифер.

04.04.17

Інноваційні технології виробництва будівельних матеріалів дозволяють створювати нові розробки, на основі яких можна створювати привабливі дизайнерські проекти. Не так давно з'явився новий матеріал - профільний полікарбонат,або як його ще називають "прозорий шифер" - за допомогою якого можливо покрівлю зробити  світлопроникною,  обладнати в приватному будинку зимовий сад або у дворі побудувати красиву альтанку.

Широка палітра кольорів і відтінків цього матеріалу дозволяє вибрати якнайкраще дизайнерське рішення і втілити фантазії власників будинків у реальність.

Цей будівельний матеріал споріднює  із звичайним шифером виключно хвилеподібна форма листа і назва. А склад і властивості відрізняються кардинальним чином. Прозорий шифер профільний полікарбонат складається з полівінілхлориду , акрилу або полікарбонату , тобто матеріал схожий з звичайним оргсклом. 

Він  прекрасно пропускає світлові промені і створює надійну герметичну профільний полікарбонат Пластіметпокрівлю , яка захищає будинок від згубних впливів негоди . Матеріал дуже пластичний і тому нескладно виготовляти з нього складні форми покрівлі типу арок або куполів. Переваги матеріалу очевидні:

 • висока светлопропускна здатність;
 • хороша ступінь гнучкості ;
 • великий термін експлуатації ;
 • простота і зручність в монтажі;
 • невелика вага;
 • стійкість до  атмосферного впливу ;
 • стійкість до займання , а при нагріванні відсутність шкідливих речовин;
 • гарний зовнішній вигляд.

Сфера застосування:

Профільний полікарбонат має досить широке застосування в будівництві та обробки будівель і приміщень. Прозорий шифер застосовується для:

 • обладнання  покрівлі будівель та приміщень комерційного та громадського типу , а також сільськогосподарського призначення;
 • будівництва навісів у літніх кафе , спортивних споруд та місцях масового відпочинку ;
 •  стоянок автомобілів , павільйонів для зупинки транспорту і т.д.;

Цей покрівельний матеріал володіє великим терміном експлуатації і надійністю , тому його можна використовувати і в ширших цілях . Профільний полікарбонат здатний витримати навіть сильний град з ураганним вітром ..

При купівлі такого сучасного покрівельного матеріалу , як профільний полікарбонат ціна його трохи вища , ніж вартість звичайного класичного шиферу. Однак його експлуатаційні характеристики і привабливий зовнішній вигляд значно кращий. Це дає великі можливості в дизайні конструкцій , де використовується прозорий шифер.

Профільний полікарбонат , навіть в екстремальних ситуаціях , таких , як пожежа , не приносить шкоди здоров'ю людини , оскільки не виділяє ніяких шкідливих речовин. Він попросту не горить , а змінюючи свою форму під впливом високих температур , дає вихід для диму , тим самим не створюючи несприятливої ​​обстановки для людини.

Інші статті