Кошик
78 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»
Стабілізована плівка. Переваги тришарової стабілізованої плівки.

Стабілізована плівка. Переваги тришарової стабілізованої плівки.

Стабілізована плівка. Переваги тришарової стабілізованої плівки.
Підбираєте плівку для теплиці? Дізнайтесь про переваги тришарової стабілізованої плівки

17.12.14

Світлостабілізована теплична плівка - це особливий вид плівки, до складу якої додані спеціальні компоненти, стійкі до ультрафіолетового випромінювання. 
 
У той час, коли звичайна плівка може служити близько 8-ми місяців, термін служби світлостабілізованої плівки для теплиць продовжується до 2-4-х років.

Головні переваги тришарової стабілізованої плівки для теплиць: 

  • Однорідна і міцна структура матеріалу - це дозволяє не турбуватися про розриви в місцях згинів. Причому ці характеристики притаманні для плівки як в поздовжньому, так і в поперечному напрямках.
  • Навіть при однаковій товщині з одношаровою плівкою для теплиць її міцність вища на 25-30%. Це говорить про стійкість плівки до різних погодних умов: град , снігопад , сильний вітер або зливи. А значить і термін служби тришарової плівки стабілізованої буде набагато більшим.
  • Висока стійкість до різних хімічних сполук : гербіцидів , пестицидів , які широко використовуються в городніх господарствах .
  • Кожен з трьох шарів цієї плівки має у своєму складі стабілізуючі компоненти, саме вони і дають надійність та подовжують її термін служби.
  • Спеціальні складові, додані в середній шар плівки , надають їй міцність і забезпечують високу здатність до зварювання .
  • Також внутрішній шар плівки в своєму складі містить антифогові компоненти, які надають плівці здатність не збирати на своїй поверхні краплі води, вони просто з неї стікають . Також часто застосовуються добавки для поліпшеної стійкості до низьких температур.

 
Виробляється у вигляді : рукав , напіврукав (розріз з одного боку )

Товщина: від 100 до 180 мкм

Ширина : до 12 м в розвороті 

Довжина плівки в рулоні: 25-50м, на замовлення

Для отримання більш детальної інформації - телефонуйте! Будемо раді підібрати плівку саме для Вашої теплиці!

 

Попередні статті
Виробник
Ми рекомендуємо