Кошик
113 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Стабілізована плівка. Переваги тришарової стабілізованої плівки.

Стабілізована плівка. Переваги тришарової стабілізованої плівки.
Підбираєте плівку для теплиці? Дізнайтесь про переваги тришарової стабілізованої плівки

17.12.14

Світлостабілізована теплична плівка - це особливий вид плівки, до складу якої додані спеціальні компоненти, стійкі до ультрафіолетового випромінювання. 
 
У той час, коли звичайна плівка може служити близько 8-ми місяців, термін служби світлостабілізованої плівки для теплиць продовжується до 2-4-х років.

Головні переваги тришарової стабілізованої плівки для теплиць: 

  • Однорідна і міцна структура матеріалу - це дозволяє не турбуватися про розриви в місцях згинів. Причому ці характеристики притаманні для плівки як в поздовжньому, так і в поперечному напрямках.
  • Навіть при однаковій товщині з одношаровою плівкою для теплиць її міцність вища на 25-30%. Це говорить про стійкість плівки до різних погодних умов: град , снігопад , сильний вітер або зливи. А значить і термін служби тришарової плівки стабілізованої буде набагато більшим.
  • Висока стійкість до різних хімічних сполук : гербіцидів , пестицидів , які широко використовуються в городніх господарствах .
  • Кожен з трьох шарів цієї плівки має у своєму складі стабілізуючі компоненти, саме вони і дають надійність та подовжують її термін служби.
  • Спеціальні складові, додані в середній шар плівки , надають їй міцність і забезпечують високу здатність до зварювання .
  • Також внутрішній шар плівки в своєму складі містить антифогові компоненти, які надають плівці здатність не збирати на своїй поверхні краплі води, вони просто з неї стікають . Також часто застосовуються добавки для поліпшеної стійкості до низьких температур.

 
Виробляється у вигляді : рукав , напіврукав (розріз з одного боку )

Товщина: від 100 до 180 мкм

Ширина : до 12 м в розвороті 

Довжина плівки в рулоні: 25-50м, на замовлення

Для отримання більш детальної інформації - телефонуйте! Будемо раді підібрати плівку саме для Вашої теплиці!

 

Інші статті