Кошик
110 відгуків
+38 097 552-76-99
Полікарбонат, теплиці, плівка теплична, ІЧ обігрів - замір, розрахунок, монтаж — «ПЛАСТІМЕТ»

Такий відомий невідомий монолітний полікарбонат

Такий відомий невідомий монолітний полікарбонат
Цікаві факти використання монолітного полікарбонату.

16.03.14

Монолітний полікарбонат є найміцнішим з усіх прозорих матеріалів , існуючих на світовому ринку і виробляються в промислових масштабах.

 Монолітний полікарбонат має високий ступінь прозорості та світлопроникності.

Підводний тунель з кутом огляду 270 градусів виконаний з монолітного полікарбонату , Крім цього монолітний полікарбонат широко використаний як елементів конструкції басейну найбільшого у світі океанаріуму. Багато відомих зоопарки поступово відмовляються від скляних кліток  і застосовують як огорожі монолітний полікарбонат.

 Любителі хокею давно знайомі з таким способом захисту глядачів від шайби, як листи монолітного полікарбонату , які легко монтуються під час проведення матчів навколо ігрової зони . У колишні часи застосовувалася звичайна сітка , яка не тільки псувала вигляд, але і досить сильно заважала спостерігати за ходом гри. З появою монолітного полікарбонату ця проблема була повністю вирішена.

Монолітний полікарбонат ударостійкий

Велика ударостійкість монолітного полікарбонату зробила його просто незамінним в будівництві. Сучасні багатоповерхові споруди не обходяться без застосування монолітного полікарбонату. Найвищий у світі хмарочос " Бурдж Халіфа" будувався із застосуванням монолітного полікарбонату. На жаль , вандалізм у великих мегаполісах стає, мало не повсякденним явищем. Всі пам'ятають недавні виступи молоді у Франції , які супроводжувалися масовими заворушеннями. Росія і Москва не є винятком. 8 серпня 2000 , в Москві , на Пушкінській площі стався терористичний акт.

 Причиною численних осколкових поранень були осколки скляних вітрин . Саме з цієї причини , розпорядженням міра була прийнята і діє програма « Безпечне скління ». Згідно з цією програмою , вітрини , були спочатку обклеєні спеціальною протиударною плівкою. Після того , як ажіотаж трохи вщух , багато установ , магазини почали проводити заміну скла вітрин на монолітний полікарбонат , який за своїми властивостями багаторазово перевершує стандартне скло із захисною плівкою. Згодом час показав правильність цих заходів. Вітрини з монолітного полікарбонату з честю витримали натиск футбольних фанатів під час масових заворушень у Москві влітку 2002 року під час трансляції чемпіонату світу з футболу.

 У квітні 2007 року в естонському місті Йихві відбулися зіткнення демонстрантів з поліцією. Вибиті вітрини магазинів стали причиною множинних поранень. Використовуючи вже наявний досвід застосування монолітного полікарбонату в якості антивандального скління , в Естонії почалася заміна скла в адміністративних будівлях , вітринах магазинів на ударостійкий монолітний полікарбонат.

Монолітний полікарбонат легко схильний термоформуванню і фрезеруванню

Досить оригінальний спосіб використовувати монолітний полікарбонат придумали тюнінгові ательє. Для деяких автомобілів пропонують виготовити з монолітного полікарбонату нижню захист двигуна автомобіля. Результат виходить дуже цікавий і несподіваний - підсвічування , прозорі елементи конструкції і , в той же час надійний захист робить вигляд автомобіля  яскравим і неповторним.

 Будівельники , працівники заводів і фабрик , вальщики лісу і багато інших стикаються повсякденно у своїй роботі з монолітним полікарбонатом. Спеціальні захисні маски запобігають травми обличчя робітника, не дають розлітатися осколкам під час обробки деталей. Саме з монолітного полікарбонату виконані прозорі елементи верстатів та обладнання, які дозволяють спостерігати за процесом обробки деталей.

Монолітний полікарбонат широко застосовується у військовій сфері. Напевно кожен з нас бачив кадри , які відобразили розгін демонстрацій , придушення масових хвилювань. Поліція багатьох країн у своїй роботі більше 20 років застосовує щити з монолітного полікарбонату , які не тільки дозволяють їм ( поліцейським ) добре орієнтуватися, а й, що найважливіше, допомагають уникати різних травм , а іноді рятують життя . Каски поліцейських , солдатів спецпідрозділів, пожежних , мотоциклістів обладнуються спеціальними прозорими захисними щитками - це і є монолітний полікарбонат. Саме щиток з монолітного полікарбонату дозволяє в екстремальній ситуації зберегти здоров'я і виконати максимально швидко і точно поставлене завдання.

Ось такий він відомий невідомий монолітний полікарбонат.

 

Попередні статті